2364275 рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Посудомийна машина Hotpoint-Ariston HSIO 3O23 WFE, Замовлення №2364275

Перший раз тут купляв товар, сподобалось, що є реальна адреса для самовивозу, оперативно доставили і відвантажили. Ще б можливість оплати по терміналі, ligpay і тд щоб кредиткою без комісії то взагалі було б чудово)
Lena Palamarchuk рекомендує цей магазин
9 липня 2023

Купив: Парогенератор Braun CareStyle Compact IS 2043 BL, Замовлення №3388

Все чудово, купила парогенератор, як давно хотіла - магазин спрацював швидко, товар якісний, рекомендую
Владимир рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje OGBS50SMV9, Замовлення №33847

Всё отлично, заказ и доставка прошла без проблем, рекомендую
Сергей Шкуренко рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Духова шафа електрична BOSCH HBF534EB0Q, Духовка електрична Bosch HBF534EB0Q, Замовлення №Заказ 33637

Замовив в цьому магазині духову шафу, заявку залишив на сайті, передзвонили через 5 хвилин для уточнення мого замовлення. Щоб не платити кошти за доставку, я готовий був сам забрати товар. Магазин мене дуже здивував, так як після замовлення пройшло близько 2-3 годин і я зміг забрати свій товар з точки видачі. Велика подяка Вам за Вашу роботу, мега швидкість, допомогу з вибором. І іще, окремо дякую менеджеру за те, що допоміг завантажити шафу в машину. Магазин рекомендую
Nataliia Taraskina рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GBF50/UA, Замовлення №Заказ 33363

Чудовий магазин.Рекомендую як перевірений з багатьох куплених товарів.Якість та ціна відповідають заявлений.Технічний супровід та консультація.
Анастасия Савченко рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: Мультиварка - скороварка Redmond RMC-PM381, Замовлення №33505

Оператор перетелефонував швидко, одразу після замовлення. Товар був у наявності і я самостійно його забрала. Рекомендую
Vikt8888 не рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Хотів купити: Кавомашина автоматична Delonghi Dinamica Plus ECAM 370.70.B

Менеджери не вміють працювати з клієнтами. 1. Купляла іншу кавомашину в цьому магазині, коробка була подерта. Це був подарунок 2. Менеджери не вміють працювати з клієнтами, завжди питають код товару сайту, проста назва їм не підходить
Відповідь представника «Bitovoy.com.ua»
Доброго дня! Приносимо вибачення за подерту коробку, так трапляється, що вона пошкоджується під час транспортування, особливо якщо це Пошта. З приводу коду товара, хочемо зазначити, що у нас на сайті більше 10000 позицій і досить часто дуже важко знайти що Вам треба по назві товару. Набагато зручніше для Вас і для нас використовувати цифровий код товару. Дякуємо, сподіваємось на Ваше розуміння
Игорь Усик не рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Хотів купити: Мультиварка - скороварка Tefal COOK4ME+ CY851130

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Працюють тільки з передплатою.
gennaze не рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Хотів купити: Електрогриль притискний Delonghi CGH 1130 DP

Все обіцяють, але по факту товара не існує.
Відповідь представника «Bitovoy.com.ua»
Доброго дня. Приносимо вибачення за незручності, на жаль постачальник не підтвердив наявність.
Александр Ивашура рекомендує цей магазин
14 квітня 2023