Богдан Рыбалко рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Лазерний картридж Makkon Картридж HP Color Laser W2071A Cyan (MN-HP-W2071A), Замовлення №5889

Як завжди обслуговування в Датапринт на 10/10 Швидко та якісно! Рекомендую!
Карина Новак рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Лазерний картридж HP 103AD (W1103AD), Замовлення №5679

Звернулась сюди і разом з покупкою отримала гарний настрій. Я задоволена сервісом магазину Датапринт, знайдуть підхід до будь-кого. Обслуговування високого рівня і все продумано до дрібниць. Дуже вдячна!
Коломоец Валера рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Лазерний картридж Xerox 106R03745, Замовлення №5529

Кращий магазин на ринку, який спеціалізується на картриджах. Завжди є в наявності, ціни адекватні і супер обслуговування. Купую тільки тут!
Грин Маша рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Лазерний картридж Makkon Картридж Canon 049 (MN-CAN-049-DR), Замовлення №4619

Магазин давно перевірений. Замовляли картріджи тут вже багато раз. Виконують замовлення швидко, обслуговування завжди на висоті!
Valya68 не рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Купив: Лазерний картридж Canon CL-511 (2972B001/ 2972B007/ 2981B007), Замовлення №2222

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Магазин працює до 16 години!!! Замовила товар але не встигла забрати. Менеджер мене не попередив про такий особливий графік. Успіхів.
Шевчук Владимир рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Лазерний картридж Canon 737 Black (9435B002), Замовлення №4919

Дякую за якісну доставку. Все прийшло швидко, картридж працює, новий, оригінальний.
Бодунов Виктор рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Лазерний картридж HP 59X Black (CF259X), Замовлення №4037

Порядний магазин. Замовив картридж, доставили швидко, товар новий, все добре. Рекомендую!
Алла Калинченко рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Картридж Xerox 006R01683 , Замовлення №4208

Почалось студентське навчання, багато завздань та конспектів. Я купила тут картріджи. Якістю картріджей та пакуванням задоволені, швидко доставили. По цінам все адекватно. Хороший магазин. Наступний раз теж тут будемо замовляти.
Косенко Нина рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Лазерний картридж Canon 725 (3484B002), Замовлення №3918

Замовляли картридж (додаю фото чеку). Забрали з пошти. Доставили швидко, без проблем, картридж цілий без дефектів.
Angelina Sirenko рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Лазерний картридж Canon 067 Black (5102C002), Замовлення №3704

Вже вдруге замовили з чоловіком нові картриджи для принтеру в цьому магазині і вже вдруге залишаємось задоволені від покупки. Гарний сервіс, швидкі підтвердження замовлення, швидка доставка. Дякую!