Соломiя Себова рекомендує цей магазин
25 грудня 2022

Купив: Струменевий картридж Canon PGI-470 Black (0375C001), Замовлення №4241

Завжди купуємо картриджі для принтера у цьому магазині, тк. дуже хороші за якістю та ціною. Так само завжди можна звернутися, щоб заправити їх, дякую
Олексій рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: Картридж Xerox 006R01160, Замовлення №3866

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Все супер! Дякую!
Головин Артем рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Купив: Картридж Canon 725 3484B002, Замовлення №00002308

Дякую Датапрінт за швидку обробку замовлення та приємну ціну, картриджі отримав, дякую
Сергей рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Купив: Картридж HP CE505A, Замовлення №2833

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Замовив, зателефонували, сказали є в наявності і можуть відправити. Гарна консультація і сервіс доставки!
Kirill VA рекомендує цей магазин
3 жовтня 2022

Купив: Картридж HP CF280A

Мне нужно было срочно купить картридж и я не знал где это можно сделать, но вы мне помогли и сделали все как надо, спасибо!
Вика рекомендує цей магазин
25 травня 2022

Купив: Картридж canon 725, Замовлення №Заказа 1578

Підтвердили замовлення через 10 хвилин після замовлення, і доставили в цей день. Супер! Рекомендую!
Евгений Ярко рекомендує цей магазин
26 січня 2022

Купив: kyocera tk-1120 аналог

Для ремонта принтера вызвал мастера, подобрали достойный аналог Kyocera TK-1120. Все быстро и профессионально заменили. Работает принтер отлично. Спасибо, будем сотрудничать.
КоренякНаталия рекомендує цей магазин
17 січня 2022

Купив: Картридж Canon 045H MF610/630 series Black (1246C002)

Технику своего предприятия обслуживаю только с этими ребятами. Всегда достойный сервис, все в наличии. Благодарю за новый картридж, работает идеально.
Vika Diva рекомендує цей магазин
29 грудня 2021

Купив: Картридж HP CC641HE (PN-H121XL) Black Patron

Давно ребята из магазина обслуживают мою технику. Всегда картриджи отлично печатают. Доставки и обслуживание быстрое. Желаю удачи и развития вашему магазину!
Кондратюк Коля рекомендує цей магазин
22 грудня 2021

Купив: Картридж Canon 057H аналог

Ребята в магазине помогли с выбором картриджа для принтера Canon. Качеством печати доволен, сервисом магазина тоже. Благодарю, теперь буду обслуживать свой принтер здесь)).