Sergey рекомендує цей магазин
22 липня 2023

Купив: Акумулятор холоду IcePack 400 (4820152610775), Замовлення №ATL00102686

Замовив, швидко віправили, приїхало все ціле і добре запаковано, рекомендую магазин до співпраці
Відповідь представника «Fonarik.ua»
Сергій, добрий день! Ми вдячні Вам за зворотній зв’язок. Завжди до Ваших послуг, команда Fonarik.
MadZerg не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 квітня 2023

Купив: Складаний ніж Auto Fact (4170BK), Замовлення №Оформлялось по телефону,

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Fonarik.ua»
Доброго дня, MadZerg. Дякуємо за Ваш відгук. Вибачте за незручності, нам дуже прикро, що так сталося і виникли затримки. Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії загалом. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.
Юкроп Уварабеевич не рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Балон газовий терен 1м, Замовлення №00000111

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Замовив товар, Після спілкування мене переконали що я оплачую доставку зразу і буде НП безкоштовно. Тепер маю такий результат, заплатив двічі доставку НП 43 грн, та 60 по чеку незрозуміло за що!!! Обіцяли передзвонити у понеділок, дзвнять вже другі сутки. Гарний підхід!
Відповідь представника «Fonarik.ua»
Добрий день! Ми вдячні Вам за зворотній зв'язок. Для вирішення питання просимо надати Ваші контактні данні та номер замовлення на електронну пошту service1@atlantmarket.com.ua, або за телефоном: +38(063) 196 16 57.
bibliary не рекомендує цей магазин
1 листопада 2022

Хотів купити: Ліхтар налобний Petzl Tactikka Black (E093HA00), Замовлення №10040183FUA

Не сподобалося: оформлення замовлення

Зробив замовлення 27 жовтня. За 5 днів товар не відправлений, ніхто з магазину не зв'язався. Дозвонитися в магазин не можливо. Тільки втратив час.
Відповідь представника «Fonarik.ua»
Доброго дня, bibliary. Дякуємо за Ваш відгук. Вибачте за незручності, нам дуже прикро, що так сталося. На той час були проблеми з електрозабезпеченням, та величезний попит на ліхтарі та товар туристичного спрямування. Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії загалом. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.
Lite рекомендує цей магазин
3 серпня 2022

Купив: Ніж Ontario RAT-1 Black 8848, Замовлення №10017851FUA

Плюси: Великий асортимент на сайті З мінусів те що сайт був і залишається й досі на рашистській мові Відгук за 17.12.2020
Відповідь представника «Fonarik.ua»
Доброго вечора, Lite! Дякуємо за Ваш відгук. На цей час на сайті доступна Українська мова. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.
юрій юрченко рекомендує цей магазин
16 лютого 2022

Купив: Рюкзак Travel Extreme Panda 35L (Green), Замовлення №10026138FUA

Все швидко та професійно! За кілька днів виїжджав у подорож, стала проблема рюкзака. Те що треба знайшов на Фонарик.юа за привабливою ціною + акційна знижка 10%. Зробив замовлення через кошик. Через годину зв'язались для підтвердження. Попросив відправити якнайшвидше. Пообіцяли... І у подорож я поїхав з новим наплічником! Тут купую не вперше, магазин рекомендую. Але маю і зауваження - немає на сайті вибору української мови!
Відповідь представника «Fonarik.ua»
Доброго дня, Юріє! Раді чути що Ви залишилися задоволені) Нашій команді приємно бачити такі відгуки. Також дякуємо за Ваше зауваження, ми готуємо українську версію сайту. Будемо раді новим замовленням! З повагою Fonarik.ua
not-found.com рекомендує цей магазин
8 лютого 2022

Купив: Нож Morakniv Eldris, нержавеющая сталь, шнурок, огниво (синий), Замовлення №10026347FUA

Отличный товар, хорошая цена, быстрая доставка. Спасибо!
Відповідь представника «Fonarik.ua»
Добрий день, шановний клієнте! Дякуємо Вам за відгук, нашій команді важливо, щоб кожен клієнт був задоволений) Завжди раді бачити Вас в нашому магазині! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою Fonarik.ua
Павел Малько рекомендує цей магазин
6 лютого 2022

Купив: Точильный станок Ganzo Touch Pro Ultra, GTPU, Замовлення №10026205FUA

Оперативно связались и отправили заказ. Пришел - хорошо упакован. Очень доволен покупкой. Жаль, что у ребят закрылся магазин в Харькове.
Відповідь представника «Fonarik.ua»
Доброго дня, Павле! Дякуємо за вашу оцінку! Будемо раді бачити Вас в нашому магазині! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення) З повагою, Fonarik.ua
Sem Tur рекомендує цей магазин
4 лютого 2022

Купив: Топор Boker UC M48 Tactical Tomahawk, Замовлення №10026077FUA

Покупаю товары в этом магазине не первый год. Обслуживание, сервис, гарантия все на достойном уровне. Цены адекватные. В целом хороший магазин, рекомендую.
Відповідь представника «Fonarik.ua»
Доброго дня, шановний клієнте! Нашій команді дуже приємно, що Ви оцінили наші зусилля! Дякуємо за Вашу активність) Будемо раді бачити Вас знову! З повагою Fonarik.ua
selenick не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
31 грудня 2021

Купив: Фонарь Nitecore TIP2, Замовлення №10026026FUA

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Fonarik.ua»
Доброго дня! Дякуємо, що приділили час на написання відгуку. Завдяки таким відгукам, ми знаходимо наші слабкі місця і оптимізуємо роботу магазину. Приносимо вибачення за ситуацію, яка склалась. Ми обов’язково проведемо роботу над помилками. За Вашим номером від сьогоднішнього дня закріплено безстроково знижку у розмірі 10% на наступне замовлення. Завжди раді бачити Вас серед постійних клієнтів. З повагою Fonarik.ua