ЮлияД рекомендує цей магазин
15 лютого 2022

Купив: Планшет Microsoft Surface Pro X 256GB 8GB RAM

Я б оцінила магазин на тверду шістку із пяти балів, бо за останній час я саме тут відчула себе віпом, і саме сюди в мене залишилося бажання повернутися.
Danya12345 рекомендує цей магазин
14 лютого 2022

Купив: Планшет Microsoft Surface GO 2

Дякую за чесність та своєчасну відправку. Завдяки вам подарунок приїхав вчасно.
Olya K рекомендує цей магазин
12 лютого 2022

Купив: Клавиатура Microsoft Surface Ergonomic Keyboard серая

Продавцом осталась довольна, покупка удалась. Клавиатура полностью соответствует описанию.
Анастасія Вінніченко рекомендує цей магазин
11 лютого 2022

Купив: Microsoft Surface Pro 7 Intel Core i5 LTE 8GB 256GB

Професійний підхід до клієнта, а точніше індивідуальний. Вислухали, порадили і потрапили у яблучко. Я дуже задоволена.
Бугай Артем рекомендує цей магазин
11 лютого 2022

Купив: Планшет Microsoft Surface Pro 7

Купленным товаром и работой магазина полностью доволен. Спасибо его сотрудникам!
Lenok19 рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Купив: Мышь Microsoft Surface Arc Mouse Ice Blue

Тут мышь была по самой низкой цене. С магазином стыкалась впервые, поэтому покупала наложенным. Приехала мышь хорошо упакованная и целая. Проверила, все работает.
Віка Яківчук рекомендує цей магазин
8 лютого 2022

Купив: Ноутбук MICROSOFT SURFACE LAPTOP GO 12 i5 8GB 128GB ICE BLUE

Даже придраться не к чему..... Отработали ребята отлично. Я даже не успела кофе заварить, как продавец уже мне перезвонил. Посылку получила на следующий день.
Oleg рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: Surface Pro X Slim Pen

Нормальный адекватный продавец. Клавиатура новая, отличного качества. Магазином доволен на 100%.
Straps Straps2015 рекомендує цей магазин
22 вересня 2021

Хотів купити: Surfase laptop 3 15

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, асортимент

Замовив ноутбук через сайт,але його не було в наявності
Volodymyr Fomin рекомендує цей магазин
7 серпня 2021

Купив: Surface Pro 7 - i7 Bundle, Замовлення №00005135

Дуже гарний сервіс. Відповіли на всі питання, організували оплату частинами, одна через розстрочку від моно, друга готівкою. З першою моделю вийшла проблема з екраном, але таке стається з саме цією моделю пристрою. Допомогли та замінили на інший пристрій такий самий, все чудово працює. Пристрій був у наявності на той самий день, заміну зробили через день. Сам магазин дуже затишний, багатий вибір, гарні ціни. Рекомендую!