Сергей Иваниченко рекомендує цей магазин

Олексій Кравченко рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Мясорубка Ardesto MGA-2300J белый+серебристый, Замовлення №3553

Все ок. Швидко зв'язалися і відправили. Все добре. Дякую
YurOK не рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Хотів купити: Материнська плата ASUS TUF GAMING B650-PLUS (90MB1BY0-M0EAY0)

Номер замовлення 95791. Зробив замовлення ввечері в не робочий час. Вранці телефонують після того як я сам написав у телеграм і говорять що у них технічний збій і товар вони не продадуть за цією ціною.
Представник магазину «Твій Дім»
Добрий день. Нам прикро, що збій трапився в неробочій час, та ми не мали можливості виправити помилку. Якщо на хвилинку бути відвертим, то Ви здогадалися, що ціна помилкова або щось не так, тому для розмови з оператором підготувалися та вийшли на зв'язок з першої хвилини роботи магазину, фіксуючи свої дії. Приносимо вибачення за незручності. Працюємо над своїми помилками та прагнемо ідеальної співпраці
30 березня 2024 Відповісти
Alexandr відповів на коментар Денис Викторович
В соседнем ответе вы отказываетесь вернуть деньги за товар сразу, т.к., с ваших слов, закон требует сначала провести экспертизу. А почему вы игнорируете закон, который обязывает вас продать товар по цене, которая была указана в момент оформления заказа? Покупатель может обратиться в госпотребслужбу с жалобой и вас в таком случае должны будут не только обязать выполнить заказ, но и оштрафовать.
8 квітня 2024 Відповісти
Децл рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Наушніки оро Enco Free 2 (White), Замовлення №805374567

Товар не повертав все супер
Відповідь представника «Твій Дім»
Дякуємо за приємну співпрацю. Гарного дня і мирного неба, чекаємо Вас знову у нашому магазині
Pavlo не рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Хотів купити: Crucial P5 Plus 1 TB (CT1000P5PSSD8), SSD накопичувач Crucial P5 Plus 1 TB (CT1000P5PSSD8)

назва моделі не відповідає дійсності
Олександр Гайдай не рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Електрочайник Grunhelm EKP-2315GE, Замовлення №93696

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Твій Дім»
Добрий день, будь-яка техніка повертається через сервісний центр, це звичайна процедура, яку вимагає Закон України, Вам не пропонували сторонній сервісний центр, а сервісний центр магазину, товар перевіряється, що він не має мехінчних пошкоджень, не порушені заводські норми і одразу робиться повернення коштів. Дякуємо, Гарного Дня.
Виктор ВЕСЕЛЬКОВ не рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: ASUS Материнcька плата TUF GAMING B650-PLUS sAM5 B650 4xDDR5 M.2 HDMI DP ATX 90MB1BY0-M0EAY0, Замовлення №92761

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Твій Дім»
Добрий день, нам прикро, що сталась така ситуація, ми її перевірили. Вам дійсно відправили не ту модель (трохи інакша модель підтянулась), менеджер Вам одразу це підтвердив і надав данні для повернення. Цілий тиждень не перевіряли Вам, посилку потрібно отримати, передати на сервіс для перевірки, перевірка його також час займає. Повернення коштів дійсно робить сервіс LiqPay https://prnt.sc/n_G7U14DHfjo заявку дійсно відправили, як видно на скріншоті, нам не відомо, чому вони Вам відповіли, що її не було. Вибачте за незручності. Дякуємо
Дмитро не рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773)

Відповідь представника «Твій Дім»
Добрий день, нам прикро, що у вас склалась така думка, ми перевірили розмову, Вам дійсно оператор протягом 10 хвилин пояснював, що вийшла помилка, дійсно були навушники по цій ціні і це була репліка, всі їх продали за новорічні свята, далі підтянулись оригінали по ціні 5616 грн. Оператор не відповідає за зміну ціни і наявність на сайті, может тільки передати відповідальній особі, і вона дійсно не може знати, коли і яка ціна змінюється і Вам це пояснили в розмові, в кінці дійсно трохи рознервувавалась і сказала, що на заспокійливих, і це лише тому, що зранку Київ був обстріляний ракетами, але навіть в такій ситуація, не забули про вас і перетелефонували вам вже до обіду на скріншоті це видно, можем надати запис розмови, щоб зрозуміти наскільки корректно оператор Вам намагався пояснити ситуація. Дякуємо і мирного неба. Будемо виправляти помилки
Vitaliy рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Maxxter NEOS III Blue, Електроскутер Maxxter NEOS III Blue, Замовлення № 92706

Рекомендую, вчасно відправили замовлення.
Відповідь представника «Твій Дім»
Дякуємо, Віталій, за приємну співпрацю. Гарного дня і мирного неба, чеаємо Вас знову і отримайте знижку на наступне замовлення.
Наталя рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Настільна індукційна плита Ventolux TI 1 TC, Замовлення №90649

Гарний магазин. Товар якісний. Користуюся вже майже місяць із задоволенням. Ще й була невелика, але приємна знижка)