Инна Олексенко рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Купив: 85968 - Кондиционер FUJICO FMA-09HRDN1, Замовлення №85968

Рекомендую цей магазин! Дуже приємний і лояльний персонал. Увійшли в моє положення і все зробили так, як мені було зручно! Ціна на товар виявилася найкращою. Дякую за гарну роботу!
Alex_MASTER рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Блок живлення LogicPower ATX-800W (LP10228), Замовлення №00085385

Прийшло SMS раніше заявленого терміну і товар був отриманий в надійній упаковці. Дуже вдячний!
Anna Bedenko рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: Жорсткий диск HDD SATA., Замовлення №60781

Буду рекомендувати своїм знайомим. Бажаю вам багато вдячних клієнтів і задоволення від роботи. Удачі!!!
Сергей Говтвян рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Варильна поверхня комбінована Ventolux HG622 B9G CS I (BK), Замовлення №72204

Купував плиту газо-електричну у минулому році, отримав товар своєчасно, у заявленої комплектації і за ціною, яка була зазначена на сайті. Зараз звернувся в магазин за допомогою у відновленні загублених документів на відвантаження товару. Всі питання вирішувались швидко, при тому що звернувся в магазин у вихідний день. Дякую всім працівникам магазину за допомогу, питання було вирішене. Мені також сподобалось доброзичливе відношення працівників до клієнта.
Ростислав Сорокин рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Клавіатура REAL-EL Gaming 8710 TKL Backlit USB Black (EL123100030), Замовлення №84546

Очень хороший магазин, заказ приняли очень быстро, отправили в максимальный быстрый срок, по товару никаких нареканий нету, всё нравится. Рекомендую
Vlad Kyrychenko рекомендує цей магазин

Купив: Вентилятор Noctua NF-A12X25 PWM, Замовлення №№ 84775

ціни відповідають вказаним на хотлайні, відвантажили швидко, отримав чек
Андрей Лапик рекомендує цей магазин
8 квітня 2023

Купив: SSD накопичувач PATRIOT P220 128 GB (P220S128G25), Замовлення №84729

Все пройшло на відмінно, дякую!
Артём Криворучко рекомендує цей магазин
7 квітня 2023

Купив: Електрочайник Tefal KI772D38, Замовлення №84725

Дарья Литвинова рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Занурюваний блендер Scarlett SC-HB42F64, Замовлення №84658

Замовлення прийшло швидко. Все працювало. І відповідало опису.
Александр Безуглый рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Spark RH 1400, Замовлення №1

Дуже швидко відповіли на запит. На другий день замовлення вже було у магазині. Дякую.