Serhii Diachenko рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Геймерське крісло/офісне GRUPPSPEL / 605.075.86;тканина;, Замовлення №№1041

Крісло йшло з Польщі, але приїхало протягом тиждня. Тож це було дуже швидко! Ціна набагато нижча ніж в іншіх магазинах. У номері телефону зробив помилку, але мене швидко знайшли по емейлу і все виправили. Дуже оперативні і доброзичливі!
Lucky_GoSt не рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Хотів купити: Крісло, стілець садовий IKEA TARNO, Стул, мебель (004.245.70)

На сайті компанії тільки цей товар зі знижкою, але його немає в наявності, навіть у виробника немає цієї позиції (зі слів працівника), і пропонують інший, але, звісно, без знижки, цікивий маркетинг...
Відповідь представника «Glance»
Доброго дня. Товар, яким Ви цікавилися на жаль вже не доступний у виробника до замовлення. Вам менеджер запропонував варіанти-аналоги даного товару. На них діє знижка, як і на всі садові меблі. Вам запропонували товари у Вашій ціновій категорії. Розуміємо, що не підходить, але тих що Ви хотіли, вже на жаль не виготовляють. Дякуємо за розуміння. Будемо раді допомогти підібрати товар. Мирного дня!
Angelina Boyko рекомендує цей магазин
9 квітня 2023

Купив: Стелаж с контейнером , Замовлення №944

Швидко , нам все сподобалось
Nikolay Kazhukalo рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Купив: Письмовий стіл IKEA MICKE 105x50h75 (802.130.74), Замовлення №633

Все пройшло чудово, меблі виправдали очікування. Термін: вийшло навіть менше від заявленного. Можу сміливо рекомендувати продавця!!!
Denis Chepulenis рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Офісне крісло JARVFJALLET / 405.218.52;білий;, Замовлення №667

Хороший вибір Ikea товарів, зв'язались в день замовлення і в обіцяний термін доставили товар
UKReyn рекомендує цей магазин
17 березня 2023

Купив: Вітрина IKEA DETOLF Шафа-вітрина (802.691.22), Замовлення №00158634

Все отлично. Заказанный мной товар был в наличии, и его оперативно отправили с оплатой наложенным платежом. Спасибо
Volodymyr Diadchenko рекомендує цей магазин
5 березня 2023

Купив: Комп‘ютерний стіл LAGCAPTEN / ADILS 120х60 см темно-сірий/білий, Замовлення №323

Знайшов стіл, що ідеально підходив моїм вимогам і за найліпшу ціну. Пакування і доставка на рівні, якість чудова.
Наталия Доброханская рекомендує цей магазин
26 лютого 2023

Купив: Прямий розкладний диван IKEA HAMMARN, Замовлення №000155369

Магазин рекомендую. Ціна, фото і опис товару на сайті магазину актуальні. Доставка на вантажне відділення Нової пошти на наступний день після замовлення. Диван легко і цікаво збирається, зручний, просто розкладати/складати.
Vitalii рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: IKEA MARKUS, Офісне крісло для персоналу IKEA MARKUS (702.611.50), Замовлення №295

Замовляв крісло, все сподобалося, швидко звязалися зі мною та відправили. Рекомендую.
Petr Ts рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: Стіл для ноутбука VITTSJO / 002.502.49;чорний;Етажерка VESKEN / 304.508.07;чорний;, Замовлення №351

Відміна якість, оперативне опрацьовування замовлення, клієнтоорієнтованість.