NightBird не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: QT08221213AW

HP Pavilion рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Водяна рушникосушка Mario Класік HP 800x530/500, Замовлення №142526

Відмінний магазин, вдало придбали рушникосушарку Mario, за ціною дешевше ніж у офіційного представника, швидка безкоштовна доставка по повній передплаті на рахунок ФОП, товар прийшов новий та цілий!
Відповідь представника «ЕвроТепло»
Дякуємо за відгук. Сподіваємось й надалі бачити Вас серед наших покупців. Все буде Україна!!!
Natalie не рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Кришка + сидіння Kolo Solo (70117000), Замовлення №142535

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

на сайте до сих пор цена не изменилась
Олександра Донець рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Набір умивальник Miraggio NEW YORK з підвісною тумбою, Замовлення №142326

Рекомендую магазин. Працівники ввічливі, якість товару хороша , приємні ціни, можливий самовивіз. Була затримка з замовленням ( це пов'язано було з переміщенням необхідної моделі товару з іншого міста), але з магазину телефонували та пояснювали про можливість затримки.
Відповідь представника «ЕвроТепло»
Александр Анищенко не рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Душовий шланг Hansgrohe Isiflex 28274000, Замовлення №142298

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

03.04.24 зробив замовлення з доставкою кур?єром. 04.04.24 зателефонували, підтвердили наявність товару, сказали, що кур?єр буде коштувати 350грн (куренівки до Нивок) запропонували нову пошту. Можливості сплатити з сайту немає. Сплатив за реквізитами (скинули на вайбер). 09.04.24 написали у вайбер (не зателефонували) ,що товара немає. Про повернення грошей я писав 09, 10, 13го. Повернули 15.04.24
Доброго дня, Олександр. Вибачте, що не змогли виконати замовлення, товар числився на віддаленому складі і не було можливості одразу дізнатись наявність, а на вихідних 6-7 склади не працюють :( В будь-якому випадку будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів в майбутньому, та надати Вам додаткову знижку до замовлення.
17 квітня 2024 Відповісти
Дима Кайдан рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Унітаз підвісний grohe, Замовлення №142228

Дуже привітні продавці, допомогли з вибором сантехніки та бойлера. Оперативно та без пошкоджень доставили замовлення
Вікторія Макєєва рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Трап для душу, Замовлення №141620

Замовлення швидко обробили, відправили за кілька днів. Мені було не дуже терміново, тож влаштовує.
Відповідь представника «ЕвроТепло»
Жанна Кухар не рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Хотів купити: Душовий шланг GROHE Euphoria SmartControl 260 26510000

Прочитавши негативні відгуки, однаково вирішила замовити товар саме на сайті даної компанії. По-перше, в соц.мережах відповіли через 5 годин, зробивши замовлення на офіційному сайті, менеджер зв’язався на наступний день і, як писалось в негативних відгуках, повідомив, що на даний товар ціна збільшується на 1500 грн., хоча вартість товару на своєму сайті не змінили. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Відповідь представника «ЕвроТепло»
Добрий вечір Жанна! Таке буває дуже рідко, але дійсно ціна змінилась у постачальника і ще не встигла оновитись у нас на сайті. Були змушені назвати Вам іншу ціну, але ця ціна все одно найкраща на ринку. Відповіли ми Вам на наступний день, тому що замовлення було зроблено після закінчення нашого робочого дня. В будь-якому випадку будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів в майбутньому!!!
Yura Loboda рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: koller pool +kolo idol, Замовлення №141928

Беру не перший раз . все ок .
Сашко Лемак рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Інсталяція Geberit Duofix Delta 458.126.00.1, Замовлення №142004

Гарні ціни. Вічливі продавці.оперативно відправили. Буду ще купувати і другим рекомендую