Daniil Yefimov не рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Хотів купити: Екшн-камера GoPro HERO10 Black (CHDHX-101-RW, CHDHX-102-RT)

Victor Bo не рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Хотів купити: GoPro HERO10 Black (CHDHX-101-RW), Екшн-камера GoPro HERO10 Black (CHDHX-101-RW, CHDHX-102-RT)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

на хотлайні вказано "оплата карткою", але на сайті не знайшов
Vladi не рекомендує цей магазин
13 липня 2023

Хотів купити: Екшн-камера GoPro HERO10 Black (CHDHX-101-RW, CHDHX-102-RT)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

На Hotline пишут что у них можно купить в рассрочку с помощью нескольких банков. По сути такой возможности не предоставляют. Писал и общался с ними. Говорят что ввиду того что у них сейчас *сумашедшие скидки* оплату частями сделать не могут. На просьбу убрать данную информацию с hotline что бы не вводить клиентов в заблуждение просто промолчали . Крайне не рекомендую покупки в данном месте. Noname компания которая свой путь начинает с обмана и не идёт на диалог.
Відповідь представника «GoPro-Ukraine.com»
Владиславе, дякую що звернули на цей момент увагу. Так дійсно, на сайті зараз діють знижки на камери GoPro, тому розстрочка не доступна. Інформацію на Хотлайні виправили.
Diana Chumakevych рекомендує цей магазин
2 лютого 2022

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 128 GB, Замовлення №7994

Замовила віртуальний шолом, оформила замовлення днем близько 11 ранку, зателефонували для підтвердження замовлення вже за декілька хвилин після оформлення. Того ж дня і відправили, і вже наступного дня отримала свій Oculus. Все швидко і просто, сервісом задоволена :)
Відповідь представника «GoPro-Ukraine.com»
Діано, дякаємо за видгук! Приємного користування :)
Alina1989gutsy рекомендує цей магазин
28 грудня 2021

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 128 GB, Замовлення №7573

Выбрала, заказала вечером - утром набрали и уже к 14.00 забрала свой девайс) Заводская упаковка, гарантия и цена круче чем у магазинов с сомнительным статусом. Супер, ребят ;))
levmax не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 листопада 2021

Купив: Камера GoPro HERO10 Black (CHDHX-101-RW)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару

Відповідь представника «GoPro-Ukraine.com»
Максиме, доброго дня. Дякуємо за відгук. У звязку з високою завантаженністю на Black Friday, не відправили за власний рахунок вантаж. Готові компенсувати вартість доставки, а також відправити документи. Ще раз дякуємо, зщо звернули увагу над чим нам треба працювати :)
Додаю : сьогодні зателефонував представник магазину, з вибаченням та пропозицією відшкодування витрат на доставку та надсилання всіх документів. Що впродовж дня було зроблено. Бажаю магазину більше не допускати прикрих помилок. Сподіваюсь що більше коментарів, подібних мойому не буде. Всім приємних покупок! Камера дійсно чудова.
1 грудня 2021 Відповісти
Denis Dorosh рекомендує цей магазин
18 серпня 2021

Хотів купити: Gopro9

Мне очень помогла тех Потдержка отдельное спасибо им ) ребята подсказали выход с проблемы и посоветовали решение !
Денис, спасибо за отзыв!
Zirka Shine рекомендує цей магазин
29 квітня 2021

Купив: Камера GoPro HERO9 Black, Замовлення №429

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент

Заказали камеру с 24 месяцами гарантии, менеджеры объяснили, зачем покупать именно официальную. Доставили в день заказ.
Дякуємо за відгук!
Volodymyr Dukan не рекомендує цей магазин
23 квітня 2021

Хотів купити: DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Хотів замовити квадрокоптер DJI Mavic Air 2 Fly More Combo.Написав-відповіді так і не дочекався.Печальний магазин
Відповідь представника «GoPro-Ukraine.com»
Іване, дякуємо за відгук. Ця модель вже знята з виробництва і не поставляється вже в Україну, очікуємо на нову модель: Dji Air 2S. Що саме печального?)
Представник магазину «GoPro-Ukraine.com»
Іване, дякуємо за відгук. Ця модель вже знята з виробництва і не поставляеться вже в Україну, очікуємо на нову модель: Dji Air 2S. Що саме печального?)
30 квітня 2021 Відповісти
Юрий Грыжак не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 лютого 2021

Купив: Спусковой крючок для камер GOPRO, Замовлення №7065

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Проблема с заказом в итоге решена. Не скажу, что я прямо счастлив, но нестыковки бывают у всех, а эти ребята по-крайней мере исправляют свои и извиняются.
Відповідь представника «GoPro-Ukraine.com»
Юрий, в любом случае спасибо за отзыв!