Андрій Максимчук рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W + Cable USB-С to USB-С Black (EP-T2510XBEGEU), Смартфон Samsung Galaxy A55 8/256GB Lilac (SM-A556BLVCEUC) UA-UCRF, Смартфон Samsung Galaxy A55 8/256GB Navy Blue (SM-A556BZKCEUC) UA-UCRF, Замовлення №503620

Все пройшло чудово. Рекомендую.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Андрію! Дякуємо вам за відгук та рекомендацію. Ваша позитивна оцінка є джерелом нашого натхнення. Нам неймовірно приємно, що покупка принесла вам задоволення та викликає позитивні емоції. Бажаємо подальших успіхів та відмінного настрою. Ми завжди раді бути вам корисними та з нетерпінням чекаємо на ваше наступне звернення до нас!
Anastasiia Baturina рекомендує цей магазин

Купив: Видеорегистратор 70mai Dash Cam M500 32GB, Замовлення №503613

дуже Задоволена сервісом , швидкістю обробки замовлення, самим товаром - оригінал , добре запаковано ) Тільки доставку іноді безкоштовно було б добре ? дякую магазину
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Анастасіє! Ми щиро вдячні за те, що ви знайшли час поділитися своїми враженнями від нашого магазину. Ваші відгуки вкрай важливі для нас, адже вони служать стимулом для нашого зростання та удосконалення. Нехай ваші дні будуть наповнені радістю і теплом. З нетерпінням очікуємо на наступні можливості зробити ваш досвід покупок ще кращим!
Микита рекомендує цей магазин

Купив: Навушники TWS Anker SoundCore R50i Black (A3949G11), Замовлення №503627

замовлення оформлюється в термін, товар в відповідному стані, ніяких проблем з оформленням не виникло
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Микито! Ми безмірно вдячні вам за позитивну оцінку нашого магазину. Нам неймовірно приємно, що ви задоволені нашою роботою. Ваш відгук - це незамінний подарунок для нас. Бажаємо вам удачі та чудового настрою. Будемо раді бачити вас знову – ми завжди до ваших послуг!
Александр Клименко рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №25876

Товар відповідає заявленим характеристикам, відправили швидко.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Олександре! Ми дуже цінуємо вашу гарну оцінку та час, витрачений на відгук. Приємно знати, що наші послуги вам до вподоби, дякуємо. Сподіваємося, що придбаний товар приноситиме лише позитивні емоції. Будемо раді бачити вас знову серед наших клієнтів – ми завжди готові вам допомогти!
Володимир Гнатів рекомендує цей магазин

Купив: Hard case for macbook pro 15, Замовлення №503672

Хороший магазин, відповіли в день замовлення, в суботу, все доставили швидко і в термін який зазначили.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Володимире! Дякуємо, що залишили такий позитивний відгук. У нашому магазині працюють виключно професіонали своєї справи. Ваше задоволення від покупок – це наше зобов'язання і відповідальність. Бажаємо вам процвітання та чудового дня. Ми завжди готові вам допомогти, звертайтесь!
без имени рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01, PPLG000101), Замовлення №503108

Все зручно, консультація по вибору, строки відправки, сам товар відповідає заявленим характеристикам. Не перша покупка у цьому магазині, приємні ціни і знижки
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Ваші теплі слова та витрачений час для відгуку мають для нас велике значення. Дякуємо за підтримку і сподіваємось продовжувати відповідати вашим високим очікуванням. Нехай удача та гарний настрій завжди супроводжують вас. Ми з нетерпінням очікуємо наступної можливості допомогти вам!
Надя Ковбас рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Фен, Замовлення №503101

Замовила фен, все прийшло дуже швидко, задоволена сервісом) феном вже користуюсь, дуже дякую
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Надіє! Дякуємо за ваш відгук та покупку у нашому магазині. Нам приємно, що ви залишилися задоволені нашим сервісом. Ми цінуємо кожного клієнта та завжди намагаємося поліпшувати якість наших послуг. І такі відгуки - це великий внесок у наш розвиток. Бажаємо прекрасного настрою і хай вам щастить. Чекаємо на вас знову!
Scrubcicle рекомендує цей магазин
28 квітня 2024

Купив: Миша Razer DeathAdder V3 Pro Black (RZ01-04630100-R3G1), Замовлення №501798

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Декілька тижнів вже користуючись мишою,усе чудово +приїхала на наступний день після замовлення
Відповідь представника «Touch»
Добрий день! Ми дуже вдячні за ваш позитивний відгук і високу оцінку. Наш основний пріоритет - забезпечити вашу повну задоволеність від замовлень у нашому магазині. І такі відгуки - це справжня нагорода. Нехай нова покупка приносить вам лише радість. Бажаємо успіхів та гарного настрою. З нетерпінням чекаємо на ваш наступний візит!
Victoriya Balyar рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Електрична зубна щітка Philips Sonicare 9900 Prestige SenseIQ HX9992/12, Замовлення №Не пом?ятаю

Дуже швидко обробляють замовлення, якісно консультують. Працюють на довірі, що дуже приємно! Дякую
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Вікторіє! Нам безмежно приємно, що наш магазин викликав у вас позитивні емоції. Ваше задоволення є нашим натхненням для подальшого вдосконалення. Бажаємо вам всього найкращого і з нетерпінням очікуємо наступної можливості зробити ваш досвід покупок ще кращим!
Serhiy Kharytonov рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Винний набір Xiaomi Circle Joy Beer and Wine 2in1 Bottle Opener Gift Set (CJ-TZ09), Замовлення №503114

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Сергію! Ми щасливі, що ви залишилися задоволені нашим сервісом. Ваша підтримка і витрачений час для відгуку - це неймовірно важливо для нас. Щиро дякуємо вам. Бажаємо удачі та відмінного настрою. Ми завжди раді вас бачити!