Дмитрий Ильин рекомендує цей магазин
16 березня 2024 На модерації

Купив: Кухона машина MONTE MT-2507, Кухонна машина MT-2507, Замовлення №245973

Придбав кухонну машину. Заявку прийняли швидко і передзвонили відразу , уточнили деталі і відправили. Товар прийшов добре запакований з чеком та гарантійним талоном , все ціле й працює як треба. Швидко , без зволікань , я задоволений.
Григорий Рублев рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Кухонна машина GRM613, Замовлення №51765

Про цей магазин можу сказати тiльки хорошi слова. Великий вибiр, прийнятнi цiни, ввiчливi консультанти i швидка вiдправка замовлень. Рекомендую.
Syndemoz рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Вентилятор настільний MR-904, Замовлення №473823

Хороший магазин. Передзвонили протягом години. Відправили в той же день. Товар прийшов гарно упакований і зі всіма документами. Проблем не було. Все пройшло добре.
Oleksandr рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Витяжка купольна Passat 50 WH, Замовлення №844874

Я дуже задоволений цим товаром. Оплатив я без проблем і достатньо хороша та швидка доставка. Загалом, данний магазин техніки не промах.
Ваня Шапошников рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: BOSCH SMV25AX00E , Замовлення №23471

Доставили быстро роботает без нариканий! порадовало то что товар соответствует описанию и цена не особо большая советую!!!
Timofey Rasputin рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: GOODYEAR GY 1201G, Замовлення №658398

Купил генератор, в этом магазине. Ребята порекомендовали, сразу видно компетентны, лучший по параметрам. Молодцы. Хороший магазин, Рекомендую!
Роман Шалуев рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Пральна машина автоматична F2WV5N7S1E, Замовлення №844760

Заказ был легким и удобным, доставка была быстрой, и стиральная машина работает отлично. Безусловно, рекомендую этот магазин для покупок бытовой техники!
Andrii Tymchuk рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Мультиварка - скороварка RMC-PM381, Замовлення №844860

Отримав данну мультиварку,все працює.Ціни дешевші чим в конкурентів,гарантія 12 місяців Оперативно звязились і проконсультували,відправили в день замовлення
Виктория Бондаренко рекомендує цей магазин
14 травня 2023

Купив: Електром'ясорубка LMG-28ST, Замовлення №844851

Groove не рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Хотів купити: Миючий пилосос George GVE 370

Дуже підозрілий магазин. Хотів купити пилосос Нуматік 370, т.як ціна на 2т. грн менша ніж в інших магазинах. Прийшла відповідь що товар пошкоджений і не можуть відправити такий(судячи з відгуків, це їхня стандартна відмовка), і зник з наявності. Через кілька годин знову з'явився в наявності, я ще раз зробив замовлення, вже навіть не відповіли нічого.