stik рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Смартфон Motorola Moto G54 12/256GB Midnight Blue (PB0W0006), Замовлення №114224

Замовив Moto G54 5G через сайт. На наступний день зателефонували де я можу забрати смартфон. Пристрій сподобався, за свої кошти вартий. Продавці - дівчатка вправно та професійно все оформили. Дякую. Рекомендую цей магазин та товар.
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за ваш відгук! Приємно, що ви задоволені покупкою і оцінили наш сервіс. Дякуємо за вибір!
Alfisti рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Poco M5 4/128GB (Black) EU - Міжнародна версія, Замовлення №113200

Усе добре. Замовив, оплатив і получив товар без затримок. Раджу цей магазин.
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку нашого обслуговування. З повагою, Patifon
Мар'ян Колодій рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Xiaomi Redmi Note 12 8/256, Замовлення №14 348

Чудовий магазинчик! Швидка доставка, відповідність ціни, класні консультанти, приємні бонуси та подарунки! Рекомендую усім! ;-) Patifon – Party Phone! До зустрічі – до наступних покупок!
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за відгук. Раді, що співпраця з нашим магазином залишила приємні емоції.
kloun рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Смартфон Motorola G72 8/256GB Polar Blue (PAVG0019), Замовлення №13 891

Магазин наяшка, ціна нижча ніж в інших, трохи вагався, бо робив передплату (ще не знав що це за магаз.), але все чітко, відправили в той самий день, на наступний вже отримав. дякую
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за ваш відгук! Приємно, що ви задоволені покупкою і оцінили наш сервіс та швидку доставку. Дякуємо за вибір!
Korn Max рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Смартфон Motorola G14 4/128GB Steel Grey (PAYF0006), Смартфон Motorola G14 4/128GB Steel Grey (PAYF0006), Замовлення №13847

Файний магазин, все було швидко, професійно. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за приємні слова та ваш вибір! Завжди раді бачити вас нашим клієнтом!
Инна рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Телефон Самсунг А24, Замовлення №12945

Дуже якісний сервіс. Дякую всім співробітникам 'Патефону.' Придбала телефон " Самсунг " А24. Марія підібрала всі необхідні аксесуари. Зробила приємну знижку, не зважаючі на те, що ціни на все найсприятливіші. Дякую за обслуговування. Успіхів та миру. Рекомендую 'Патефон" без вагань.
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за ваш відгук! Ми завжди раді надавати якісний сервіс та вигідні умови. Дякуємо, що обрали Patifon!
Juliet Pursha рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M14 4/128GB Dark Blue (SM-M146BDBV), Замовлення №111869

Рекомендую Патіфон. Все швидко, та порівняно дешевше, ніж в інших. Культурна та дружня співпраця вийшла. Дякую))
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за рекомендацію та ваші приємні слова! Раді, що ви задоволені нашими послугами. Завжди раді бачити вас нашим клієнтом!
a не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Хотів купити: Дитячий розумний годинник AmiGo GO005 4G WIFI Thermometer Blue

нет этих часов в магазине!
Владимир Псёл рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Броньоване скло 0.34, Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4/128GB Ice Blue, Замовлення №111228

Дуже задоволений покупкою у patifon, рекомендую, гарний сервіс швидка доставка.
vladdos рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5 4/64GB Black, Замовлення №9447

Покупал POCO M5. Цена была значительно ниже, чем у многих конкурентов. Телефон приехал в целости и сохранности с заявленными характеристиками, как на странице товара. Менеджер по телефону предложил наклеить стекло, на что мы согласились. Всем довольны, рекомендуем.
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені покупкою Poco M5 у нас і оцінили наш сервіс. Завжди раді бачити вас нашим клієнтом. Дякуємо, що обрали Patifon!
Додатки від yandex були встановлені у вашій версії смартфону?
30 вересня 2023 Відповісти