Юрій Полік рекомендує цей магазин

Купив: Вугільний картридж для води Aquafilter FCCBL, Замовлення №ЕКТ00009670

Yana Mamaieva рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Газова плита Gorenje GG5A13WJ, Замовлення №113274

Плита чудова, в цьому ж магазині надали послуги доставки, підключення, утилізації старої плити, вже вдруге замовляю їх послуги, всім задоволена ?
VidocQ рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Обігрівач Edler EDHT-8840, Замовлення №114600

Все ок.Отримав товар, бескоштовна була доставка Новою Поштою, можливо це акці була)
Олюся Крахмалёва рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Плита настільна Ardesto GTC-NS4014B, Настільна плита Ardesto GTC-NS4014B, Замовлення №112921

Olha Palamarchuk рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GBF100/UA, Замовлення №БНВ00003207

Замовили водонагрівач на заміну старому, з монтажем. Майстер приїхав в зазначений час, провів всі необхідні роботи. З собою у майстра був термінал, що дуже зручно. Окрема подяка за можливість здати замінену техніку на утилізацію.
Юлія. H рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Повітропровід Вентс Пластивент, Замовлення №БНВ00003002

Від магазину замовила вентеляційні канали з монтажем, все зробили якісно.
Stepovich рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Cooper&Hunter Vital Inverter CH-S07FTXF2-NG Детальніше: https://vencon.ua/ua/products/cooper-hunter, Замовлення №112987

Майстри дуже приємні, зробили все швидко і якісно. Дуже сподобалося. Рекомендую!
Светлана Ермолаева рекомендує цей магазин
22 квітня 2024 На модерації

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Electrolux EWH 30 Gladius 2.0, Замовлення №БНВ00003162

Швидко зв?язалися та узгодили терміни доставки.Доставили в термін. Замовляли монтаж бойлера( з нуля) та електромонтаж. Майстер найвищої категорії! Зробив все як хотілося нам. Швидко , охайно. 10 балів. Бойлер працює. Вода гріється швидко! Економ режим-супер. Дуже Дякуємо!!! Рекомендуємо
Icy Blaze рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Кондиціонер спліт-система Samsung Geo WindFree WiFi R32 AR09BXFAMWKNUA , Замовлення №112360

Сподобалось обслуговування, придбав кондиціонер разом з встановленням, приїхали поставили все чудово
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Щиро раді, що Вам все сподобалось. Ви зробили вдалий вибір кондиціонера, а наші експерти з монтажу завжди готові встановити будь-яку кліматичну техніку найкращим чином. Звертайтесь ще.
Igor_m33 рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Midea PRIME Wi-Fi D100-20ED6(W), Замовлення №00003274

Придбав бойлер на 100 л. Замовив його монтаж та додатково монтаж підвісного унітазу та кнопки змиву. З монтажем унітазу були нюанси, в цілому результатом задоволений
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Доброго дня! Ми вдячні за Ваш коментар, було приємно отримати позитивний відгук. Роботи було проведено не мало, а ми і раді допомогти. Стараємось створити зручні умови для всіх наших Клієнтів!