Максим Галицький рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Витяжний вентилятор AirRoxy Planet Energy 80 S, Замовлення №102444

Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добрий день, Максиме! Ми вдячні за Ваш позитивний відгук і за довіру Vencon!
Антон рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Міксер KitchenAid 5KHMB732EER, Замовлення №00033429

Заказал в этом магазине.Перезвонили быстро.Заказ отправили оперативно.рекомендую к покупке.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Антоне, дякуємо Вам! Обов'язково звертайтесь ще! Завжди проявляємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Користуйтесь придбаним міксером із задоволенням.
Марина Деркачова рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Комплект картриджів для фільтра, зворотного осмосу Ecosoft Комплект картриджей для обратного осмоса 1-2-3 (CHV3ECO), Замовлення №ЕКТ00033366

У грудні я купувала картриджі для фільтра води. Спочатку була грамотна консультація по телефону. Товар відправили у цей же день. Все було надійно і якісно запаковане.Рекомендую магазин Vencon.ua.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добридень, Марино! Нам приємно отримати відгук про роботу нашого магазину. Стараємось задля комфорту всіх покупців.
Дмитро Крупський рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Витяжний вентилятор Домовент 100 ЛД, Замовлення №ЕКТ00001010

Вчасно коректно адекватно. Дякую. Раджу.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо Дмитро! Ми вдячні за рекомендацію нашого магазину! Тішимося, що Ви лишились задоволені, звертайтесь за потреби знову!
Александр Дармостук рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Витяжний вентилятор Домовент Тиша 125, Замовлення №ЕКТ00026165

Все було на високому рівні! Молодці
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добрий день! Нам приємно отримати від Вас гарний відгук. Користуйтесь придбаним вентилятором із задоволенням.
Анжелика Золотаревич рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Philips 5000 series FC9550/09, Пилосос безмішковий Philips 5000 series FC9550/09, Замовлення №101386

Дякую вам!
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добрий день! Ми раді, що Ви залишились задоволені якістю роботи нашого магазину Vencon. Звертайтесь за потреби до нас знову!
Anna Karachentseva рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Обігрівач UFO ECO Mini 1500, Замовлення №100061

Купила именно то, что искала. Очень понравилось обслуживание. Спасибо. Рекомендую.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добрий день, Анно! Щиро вдячі за те, що обрали Венкон для придбання обігрівача. Були раді допомогти Вам у виборі і всіх питаннях, які виникали. Чекаємо на Вас знов!
Макс Карась рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: Вентилятор MMotors JSC MMP 06, Замовлення №99605

Дуже раджу цю компанію, найкращій вибір товарів, обмін та повернення без проблем. Мені дуже допомогли в підтримці, коли не підійшов куплений товар по розміру, я його повернув, та замовив інший, якого не було на сайті але його знайшли та додали. В підтримці компанії працюють справжні спеціалісти, приємно спілкуватися, завжди допоможуть у всіх питаннях. Буду і далі тут купувати потрібні речі. Бажаю успіхів, дякую Vencon
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Максиме, доброго дня! Щиро дякуємо за відгук. Наша головна задача - задовільнити потреби Клієнта в повному обсязі - від підбору товару, до його застосування. Надати всі необхідні рекомендації, щоб користування придбаним товаром проходило у Вас із задоволенням. Звертайтесь ще!
Максим Ямпольский рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Комплект картриджей, Комплект картриджів для фільтра, зворотного осмосу Ecosoft CMV3ECO, Замовлення №98267

Спасибо. Всё получили. Установили. Будем и дальше пить чистую водичку. Магазин рекомендую
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Вітаємо, Максиме! Дякуємо за Ваш відгук. Чиста вода - запорука здорового самопочуття, тож це важливо вчасно міняти змінні картриджі, у нас завжди великий їх асортимент в наявності. Раді, що Ви звернулись саме до нас.
Ігор Гудаченко рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Гратка вентиляційна МВ 450, Замовлення №ЕКТ00023568

Магазин рекомендую. Як завжди все виконали професійно, в зазначений термін.
Відповідь представника «ВЕНКОН»
Добрий день, Ігоре! Раді, що Ви повертаєтесь за новими покупками в наш магазин. Нам дуже приємно отримати від Вас відгук. Кожна така рекомендація дає нам сили та натхнення!