Rusalovskiy рекомендує цей магазин
13 квітня 2021

Купив: Літні шини Kumho Ecsta HS51 (225/45R17 94W), Замовлення №TO-52410474

Как и ранее магазином остался доволен, брал у них зимние шины (оставлял уже об этом отзыв) и вот вернулся за летними. Менеджеры делают все быстро и с умом!
Ирина Воронова рекомендує цей магазин
10 квітня 2021

Купив: 185/65R15 88H KH27 TL Kumho, Замовлення №52421297

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, сервісна підтримка

Заказала в этом интернет- магазине шины таурус, когда менеджер подтверждал заказ посоветовал купить шины Кумхо, типа качество лучше, но немного выше цена. Я долго сомневалась, но очень рада, что послушала совета специалиста, очень комфортные при езде.
v_uvx рекомендує цей магазин

Купив: 185/65R14 86H Bel-254 ArtMotion TL БШК, Замовлення №ТО-52428864

Понадобились 2 шины на мой ланос. Делала много заказов в разных ИМ, но никто не продавал 2 шт- новый завоз и можно купить только комплект. У них можно и под заказ привезли в мой город
Артём Маракуца рекомендує цей магазин

Купив: 235/55R17 99V HP91 TL Kumho, Замовлення №52423068

Замовляв вперше в цому магазині. Шини по приємній ціні. Обслуговування та відправка товару на висоті. Приємно з Вами спілкуватись.
Лариса Яхновец рекомендує цей магазин

Купив: 245/55R19 103V Ecopia EP850 TL Bridgestone, Замовлення №52427808

Оформила заказ через корзину, позвонили быстро, не прошло и 5-ти минут. Подтвердили, что размер подходит для моей машины, у меня были сомнения. Магазин могу смело рекомендовать.
Олег не рекомендує цей магазин
7 квітня 2021

Хотів купити: Шини Bridgestone 215 70 16, Замовлення №ТО-52407156

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Замовлення було зроблене 29.03.2021р., приїхало через 7 днів 05.04., приїхав забирати 07.04., виявилось що ціна зросла. Тобто 7 днів я почекати зміг, а магазин 1 день ні. На мій дзвінок з запитанням чому так, просто відмовились продавати по ціні яка була в замовленні. Від замовлення відмовився. М'яко кажучи магазин поступив некрасиво.
Александр не рекомендує цей магазин
5 квітня 2021

Хотів купити: Літні шини Bridgestone Turanza T001 (185/60R14 82H)

Приняли заказ, прислали уведомление, перезвонили уточнить детали, согласовали адрес доставки, а потом перезвонили и сказали, что товар закончился.
Ярослав Петро рекомендує цей магазин
25 березня 2021

Купив: 185 60 15 nokian Hakka green 3

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Подобрал себе в телефонном режиме с менеджером летние шины и оформил заказ. Доставили на следующий день уже в мой город. Магазином доволен и могу рекомендовать.
Felixwizard рекомендує цей магазин
24 березня 2021

Купив: Літні шини Kumho Ecsta HS51 (215/60R16 99W), Замовлення №52393901

Порекомендував товариш цей магазин. Замовив дві шини і навіть не очікував, що замовлення прийде на наступний день. Дуже задоволений і шинами, і сервісом!! Сміло рекомендую всім! Дякую!
Андрей Ким рекомендує цей магазин
22 березня 2021

Купив: Літні шини Cordiant Road Runner PS-1 (175/70R13 82H)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Нужны были не дорогие шины на Ланос. Позвонил на горячую линию, посоветовали данную модель. Полностью доволен консультацией и ценами в этом магазине. Доставили в течении пары дней. Все на высшем уровне.