Олександр_Олекс рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: Benda Chinchilla, Замовлення №85914

Купував мотоцикл Benda Chinchilla, в середу подзвонив і замовив а в п'ятницю він уже стояв в моєму гаражі. Все пройшло чудово, все як заявлено в описі до техніки. Мотоцикл приїхав в заводському пакуванні. Документи отримав як було обговорено при купівлі - рівно через півтора тижні. Ніяких проблем, магазином задоволений, думаю наступний мотоцикл теж буду брати тут. Окрема подяка Сергію за супровід замовлення.
Відповідь представника «AM.UA - Агромеханика»
Дякуємо вам за вибір нашого магазину і за ваш відгук! Ми завжди раді чути, що наші клієнти задоволені замовленнями і нашим обслуговуванням. Ми надаємо перевагу високій якості продуктів та відмінному обслуговуванню, і ваша думка важлива для нас. Нам приємно, що ви були задоволені вашим замовленням, і надіємося, що ми зможемо вас обслуговувати і в майбутньому. Якщо у вас виникнуть якісь питання або побажання, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас. Ми завжди готові допомогти вам. Ще раз дякуємо за ваш відгук і за вашу довіру. Бажаємо вам приємних покупок і чудового дня! З найкращими побажаннями, команда Агромеханіки
gazxsw2 не рекомендує цей магазин
7 червня 2022

Хотів купити: YADEA KS5 PRO

товару немає в наявності, в той час як на сайті, та на хотлайні написно що є, позвонив, сказав їм, не допомогло
Віталій Боцул не рекомендує цей магазин
26 серпня 2021

Хотів купити: Колёса для мотоблока

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

По телефону было оговорено наличие колёс за 1300грн,а по приезду к ним в магазин-офис, цена уже была названа 1568грн, Не рекомендую этот магазин категорически.
Відповідь представника «AM.UA - Агромеханика»
Доброго дня. Ціна змінюється на сайті з багатьох причин: змінилась закупка, змінився курс. Ціна фіксується по предоплаті.
Vlad не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
14 червня 2021

Купив: мотоблок кентавр 1080ДЕ, фреза, картоплекопалка, картоплесаджалка, Замовлення №57062

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заради справедливості маю повідомити, що редуктор всетаки замінили.
24 червня 2021 Відповісти
simphonix не рекомендує цей магазин
1 червня 2021

Хотів купити: Электросамокат Crosser E9 Premium 10, Замовлення №62070

Не сподобалося: замовлення через корзину, асортимент

Заказ делал наложеным платежом через Новую Почту и не зря, как оказалось. Самокат пришёл с поломоным дисплеем (кусок отсутствовал) и следами использования (грязные колеса, отпечатки ног на деке, отсутствие заводских пленок на ручках и тд). И хорошо, что это была наложка. Так бы устал доказывать, что я сам не сломал его.
Сергей Щирба не рекомендує цей магазин
24 березня 2021

Купив: Трактор садовий ДТЗ 160.1, Замовлення №62622

Не рекомендую, так як при покупці документи не взяв, а менеджер мені сказав, якщо будете ставити на облік, то подзвоните і ми вам вислемо новою поштою пакет документів. Вот дзвоню, а вони говорять що вже пізно, так як трактор був куплений 15.08.2019. Тепер як хоч собі і став на облік...
Скутер не рекомендує цей магазин
16 березня 2021

Купив: Скутер SPARK, Замовлення №9583

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: видача товару на складі, сервісна підтримка

Нікому не рекомендую даний магазин,скутер прийшов недоукомплектованим,(відсутність захисту рук)з механічними пошкодженнями(продавлений полік де стоїть акуммулятор)зібраний на скору руку,явно не фахівцями,відбитий поворотний вказівник,всі пошкодження були примасковані,щоб на перший погляд не видно було.. З першого ж дня звонив менеджерам,які обіцяли вирішити проблему негайно...і так вже майже десять місяців,а віз і нині там...Ідіть купувати в інший магазин!!!
Tanya Ladybug не рекомендує цей магазин
13 березня 2021

Купив: Трактор садовий ДТЗ 5244НРХ

Сподобалося: відвантаження товару

Не сподобалося: сервісна підтримка

покупка прошла успешно. но! 73 дня не могу получить документы. сначала говорили ждать 3 недели, потом ещё пару недель...и ещё пару дней. в итоге ни звонка, ни документов. комплектация на агрегаты пришла не вся, бак был пустой. за людей никто не переживает. как работать на технике без документов не понятно, на учёт поставить не могу. трактор хороший, но компанию не рекомендую.
Sany prostyr не рекомендує цей магазин
2 лютого 2021

Хотів купити: Электросамокат crosser e9, Замовлення №56096

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Yurii Melnyk не рекомендує цей магазин
6 жовтня 2020

Хотів купити: Shifeng SF-244, Замовлення №52819

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення