Віктор Пилипенко рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Зварювальний інвертор GTM MMA-180DS LCD, Замовлення №195

Вражаюча якість обслуговування! Після замовлення я мав кілька запитань щодо товару, на які мені швидко та професійно відповіли. Сам товар виявився відмінної якості та повністю відповідав моїм очікуванням. Це була приємна покупка, і я обов'язково повернусь за наступними покупками.
Militonil не рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: VOIN VL-157, Інтелектуальний зарядний пристрій VOIN VL-157, Замовлення №112010

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Олександр рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Бензопила ProCraft GS50/2 (2 шини, 2 ланцюги - 40, 45), Замовлення №111670

Навіть замовляючи через інтернет-магазин, забирати приходжу сюди. Завжди обізнані та вічливі консультанти, гарна розкладка товару, чисто та комфортно
lucenkoo441 рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Зернодробилка-корморізка МЛИН-ОК МЛИН-3 (36675), Замовлення №214

Найкращий магазин, де я коли-небудь робив покупки! Доставка просто дивовижна, швидка та бездоганна. Товари виглядають як з фотографій, а висока якість обслуговування робить цей магазин винятковим.
Андрей Гамула рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Бензопила GoodLuck Super ECS 2000/405, Замовлення №218

Вражений якістю обслуговування в цьому магазині! Перш за все, швидка доставка — моє замовлення прибуло точно в зазначений термін. Упаковка була дуже надійною, що гарантує цілісність товарів. Що ще важливо, клієнтська підтримка завжди на зв'язку, готова відповісти на будь-які мої питання та вирішити непорозуміння. Це надає відчуття надійності та забезпечує високий рівень обслуговування. Раджу цей магазин усім, хто цінує не лише якість товарів, але і відмінний сервіс під час покупок в мережі.
Кирило рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Перфоратор Makita HR2470, Замовлення №111732

Вражений оперативністю обробки замовлення. Не раз замовляв товар у цьому магазині, і завжди отримував підтвердження замовлення найшвидше
Максим рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Гайкокрут Revolt TW 20/350, Замовлення №111735

Дякую. Замовлення прийшло в магазин вчасно. Доставка додому відбулась. Хлопці занесли до хати розпакували, показали що все ціле і непошкоджено. Я дуже задоволений. Товар якісний.
Дмитрий рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Поверхневий відцентровий насос Rosa Jet 100L насос, Замовлення №8289

Величезний вибір товарів для будь-якого смаку. Отримав замовлення швидко і без проблем. Позитивне враження від продуктів і обслуговування зробило цю покупку особливо приємною
Tony рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Закритий шолом-інтеграл Forte Forte 902, Замовлення №110639

Цей магазин - емоції та задоволення від покупок в одному флаконі. Відмінна робота команди, вражаючий вибір і турбота про клієнтів. Тут вам обов'язково пощастить з кожним вибраним товаром
Michelle рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Автомобільний компресор (електричний) Штурмовик AC-27, Замовлення №110643

Це не просто покупка, це справжнє задоволення! Якість обслуговування на вищому рівні, а підтримка клієнтів завжди готова вам допомогти. Замовлення прибуло швидко, упаковане надійно, а товар виявився навіть кращим, ніж я собі уявляв. Обов'язково повернусь!