Anastasia Mikheeva рекомендує цей магазин
14 листопада 2021

Купив: Наматрацник Bilana Бавовняний чохол 180х200

Оформили замовлення, передзвонили швидко, приїхав чоловік забрав наматрацник. Наматрацник був упакований у сумці. Гарна якість Bilana. Сказали, що можна навіть прати в пральній машині))
Daria Zimina рекомендує цей магазин
5 листопада 2021

Купив: Офісне крісло для персоналу Новый Стиль MERI GTS MB68

Купила кресло MERI GTS MB68 Новый стиль, удобно на нём сидеть. Покупала в маникюрный салон, так как от стандартного болела спина. Магазин вежливо рассказал о времени доставки, оплатила при получении. Рекомендую этот магазин.
Wally не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2021

Хотів купити: тепла ковдра Leleka-Textile Комби-4 сезона 140x205, Замовлення №30317

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення

На сайті вказана ціна 665 гривень, але менеджер передзвонила і сказала, що реальна ціна вища, бо у них 300 тисяч позицій на сайті і вони не мають можливості актуалізувати ціни. Я порадив їм зменшити асортимент до такого, за яким вони би могли слідкувати. Дуже неприємно що я втратив час, а міг би вже отримати товар у іншому магазині . Не раджу працювати з такими компаніями, мусимо вчити їх бути відповідальними за свою публічну оферту.
Nytka не рекомендує цей магазин
12 жовтня 2021

Купив: Стеллаж-08 Милано

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Сергей Тиракьян рекомендує цей магазин
18 вересня 2021

Купив: Стінка / Вітальня Світ Меблів Оскар вітальня

Купил стенку для гостиной. Качество мебели хорошее, прочная. Привезли в срок. Я доволен стенкой
taranca не рекомендує цей магазин
13 серпня 2021

Хотів купити: Табурет Мелитополь Мебель ТАБУРЕТ (Т-62.4)

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Специально ставят самую низкую цену чтобы привлечь покупателей. Во время оформления заказа узнаешь что цена недавно повысилась. На сайте цену неуспели изменить. Почти год стоит цена 500 гривен. И каждый месяц обещают сменить цену на сайте. А воз и ныне там. На сайте цена одна а в осортименте совсем другая.
Влад Некрасов не рекомендує цей магазин
8 серпня 2021

Хотів купити: Шафа-купе Luxe Studio Стандарт-2 110x60h210

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

перейшовши на сайт а там збільшені ціни і не тільки на цю шафу а й багато інших позицій різниці від 500-3000 грн
kolting21 не рекомендує цей магазин
13 липня 2021

Хотів купити: Садовый зонт , Замовлення №28745

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

По телефону озвучили ціну на 120грн більшу ніж на сайті. про запізнення в оновлені ціни на сайті з успіхом мною прослухані )). Не рекомендую!
Edip.byh не рекомендує цей магазин
29 червня 2021

Хотів купити: Матрац безпружинний MatroLuxe Shine Melissa/Мелисса 90х190

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

По телефону перезвонили и сказали, что цена выросла на 1300 грн! Ну явно не за день…а цены не изменяют
Nikita Kozachyk не рекомендує цей магазин
9 червня 2021

Хотів купити: Стул табурет тиса

Все хорошо и цена и быстрый перезвон и вежливые сотрудники, но единственное не оказалось нужного количества товара, к сожалению.