Igor Kuvarzin рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Микрокомпьютер Raspberry Pi 4 Model B 8GB (RPI4-MODBP-8GB), Замовлення №271962865

Хороший магазин. Ввічливі, професійні продавці. Швидко зв'язалися та відправили товар. Хороша ціна. На всі технічні питання дали зрозумілі та корисні відповіді.
Відповідь представника «Network Discount»
Вітаємо, Ігоре. Дякуємо вам за відгук. Нам дуже приємно, що ви залишились задоволені покупкою в нашому інтернет-магазині.
Victoria Mikhaylenko рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Повербанк Xtrom PowerBank 2000mAh, Замовлення №271897967

сподобалось обслуговування магазину, замовлення прийняли швидко, пристрій отримала на наступний день. Однозначно рекомендую магазин )
Відповідь представника «Network Discount»
Добрий день, Вікторія. Дякуємо, що знайшли час та залишили відгук, нам дуже приємно. Вітаємо з вдалою покупкою.
Андрей Курылев рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: MicroTik LHG LTE6 kit (RBLHGR&R11e-LTE6), Замовлення №271662785

Дякую магазину Network Discount . Замовляв MicroTik LHG LTE6 kit та роутер до нього, швидко передзвонили стосовно замовлення, надали повну консультацію та отправили замовлення. Якістю та ціною товару задоволений. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Network Discount»
Добрий день, Андрій. Щиро вдячні за зворотний зв'язок. Раді бачити вас нашим клієнтом.
Алексей Свиста рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Точка доступу Ubiquiti NanoStation Loco M5, Замовлення №270249712

Замовляв на цьому сайті, була дуже приємна ціна, прийшло навіть на день раніше ніж очікував, ще й безкоштовна доставка
Відповідь представника «Network Discount»
Вітаємо, Олексію. Дякуємо вам за відгук. Нам дуже приємно, що ви залишились задоволені покупкою в нашому інтернет-магазині.
ozidoko рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Точка доступу Mikrotik Chateau LTE18 ax (S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA), Замовлення №268328596

Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо за покупку та за відгук!
Burning Money рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Розумна розетка TP-Link Tapo P110 Wi-Fi 2-pack, Замовлення №267991389

Зробив замовлення, відразу перетелефонували та після уточненення підтвердили відправку. В той же вечір отримав номер накладної. Дуже швидко. Товар було додатково упаковано для безпечного транспортування. Велике дякую, повернуся ще та буду рекомендувати друзям
Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо за покупку та за те, що поділились своїми враженнями!
Sanya Ulizko рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Точка доступу Mikrotik cAP ac (RBcAPGi-5acD2nD), Замовлення №266156362

Дякую цьому магазину, швидко доставили, обслуговування клієнтів на висоті.
Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо за покупку та за зворотний зв'язок!
Peidzh рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Точка доступу Mercusys AC12G, Замовлення №262980124

Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо за такі теплі слова та за те, що залишаєтесь з нами!
Олександр рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Точка доступу Mikrotik hAP ax2 (C52iG-5HaxD2HaxD-TC), Замовлення №266217296

Менеджер була дуже ввічливою та компетентною.Замовлення відправили швидко.Сподобався подарунок,що був в замовленні.
Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо за покупку та за відгук!
Oksana Musiitchuk рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Повербанк Xtorm FS402 PowerBank 20000 mAh, 20W Fast Charge, Grey, Замовлення №790195769

Замовлення відправили в той самий день, за що дуже вдячна. Менеджерка дуже ввічлива та приємна, допомогла змінити дані в замовленні. Продавця рекомендую!
Дякуємо за покупку!