Павло Захара рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692), Замовлення №260804462

Дякую за оперативність)
Yurii Soroka рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Маршрутизатор MikroTik RB5009UPr+S+IN, Замовлення №262053765

Чудовий сервіс. Замовлення відправлено в день оформлення. Рекомендую!
Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо за покупку та за зворотній зв'язок!
Shluzzy O_O рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Кабель до блоку живлення Raspberry PI USB Type C RA607, Замовлення №260819421

Замовив кабель для живлення, і мені сподобався. Доставили швидко, вчасно, без зайвих турбот. Кабель працює як треба. Дуже задоволений.
Valentin Shelkov рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ax3 (C53UiG+5HPaxD2HPaxD), Замовлення №261054095

Александр Буйный рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Купив: Точка доступу Mikrotik LHG LTE kit (RBLHGR&R11e-LTE), Замовлення №259824225

Все добре,дуже швидко виконали замовлення, ввічливий персонал,гарне обслуговування.Ще сподобався подарунок.Гарний магазин,рекомендую.
Skripka рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Linksys Atlas Pro 6 Dual-Band 2-Pack (MX5502), Замовлення №258459288

Відправлено в день оформлення, ціна-наявність все супер, рекомендую продавця
redraid рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Патч-корд Ubiquiti UniFi Ethernet Patch Cable Cat6 0.22m Black (UC-PATCH-RJ45-022M-BK), Патч-корд Ubiquiti UniFi Ethernet Patch Cable Cat6 5m Black (UC-Patch-5M-RJ45-BK), Бездротовий маршрутизатор (роутер) Ubiquiti U6+ (U6-PLUS), Замовлення №256794953

Vladvvv рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Delong Energy LiFePO4 12V 100Ah 1280Wh (LFP12100), Акумулятор для ДБЖ Delong Energy LiFePO4 12V 100Ah 1280Wh (LFP12100), Замовлення №783 323 232, 783 437 746,

Купив 5 штук. Якісні акумулятори. Перевірка показала відповідність заявленій ємності. Швидка доставка.
Михайло Лапець рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Контролер Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus (UCK-G2-PLUS), Замовлення №254075072

Все швидко та якісно. Товар отримав
Відповідь представника «Network Discount»
Дякуємо за покупку та за зворотній зв'язок!
Katrina1993 рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Intenso WPD10000 10000mAh Silver (7343531), Замовлення №256172822

Душе швидко відправили замовлення, функціоналом і відповідністю опису товару дуже задоволена. Все відповідає! Дуже дякую! Буду неодмінно звертатись, всім рекомендую даного продавця!