Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Хотів купити: Викрутка з комплектом біт / стрижнів Tolsen 38016

товар відсутній у продажу.після замовлення повідомили що немає в наявності
Алёна Зимчихина не рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Хотів купити: Наша стройка, Фарбопульт Intertool PT-0168

якщо оплата с пдв по рахунку то вартість товара плюс 20 відсотків
Представник магазину «Pobuduj»
Доброго дня. Частина імпортерів і постачальників перейшли на спрощену систему оподаткування (не є платниками ПДВ), тому і ціна деяких товарів не включає в себе ПДВ.
14 квітня 2023 Відповісти
AleksNS рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: Клей для плитки Ceresit CM 12 25 кг, Замовлення №23453007

Вітаю! Замовив клєй Церезіт 20 мішків з доставкою по Києву. Привезли як і домовились на наступний день, ціна доставки демократична. Все сподобалось. Рекомендую!
Відповідь представника «Pobuduj»
Дякуємо за Ваш відгук! Завжди раді виконати Ваше наступне замовлення.
жак жак не рекомендує цей магазин
20 грудня 2022

Хотів купити: Інверторний бензиновий генератор FOGO F4001iSE

требуют предоплату 500 грн, зачем) товара нет в наличии
Germanus рекомендує цей магазин
25 вересня 2022

Купив: Компресор INTERTOOL PT-0030, Замовлення №2292104

Цілком задоволен магазином. 21.09 зробив заказ. В той же день зв'язались зі мною для уточнення. Консультант ввічливий. Підтвердили заказ пізніше по вайберу. Оплатив відразу на рахунок. 23.09 вже забрав компресор з Нової пошти. Все в найкращому вигляді. Отож сміливо рекомендую магазин.
Відповідь представника «Pobuduj»
Дякуємо за відгук та рекомендації! Будемо раді бачити Вас знову серед наших клієнтів!
d.u.a.l не рекомендує цей магазин
23 червня 2022

Купив: Трійник з двома кранами Bradas GOLD LINE, Замовлення №20160

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Артем Дяченко не рекомендує цей магазин
7 червня 2022

Купив: Битумная черепица SHINGLAS Оптима зеленый, Замовлення №2239992

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Оформил заказ 31 мая, скинул предоплату и только кормили обещаниями об отгрузке товара, а сейчас ни менеджер не отвечает, ни на звонки не отвечают. Отвратительный магазин и отношение к клиентам. НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Sport & Food не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 травня 2022

Купив: Набір головок торцевих YATO 3/8

Сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка

Ціна товару не відповідає опису, відправили і не попередили про зміну вартості, не рекомендую мати справу з магазином. Крім всього товар довелося чекати тиждень.
Відповідь представника «Pobuduj»
Доброго дня! У нас є діючий договір з Новою Поштою, який передбачає знижку на доставку 20%, але ми маємо виступати платниками доставки. Тому вартість доставки включена у загальну сумму контролю оплати. Вартість товару відповідає Вашому замовленню. З повагою, адміністрація магазину.
Іван Шмир не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 березня 2022

Купив: Викрутка реверсивна INTERTOOL з комплектом біт 26шт (VT-1026), Замовлення №18307

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Звязалися зі мною відразу після оформлення замовлення на сайті і сказали що склади закриті і передзвонять мені пізніше. Через декілька днів подзвонили і сказали що готові відправити товар але після повної або часткової передоплати. Я погодився повністю оплатити за товар. Після того коли було перечислено гроші я написав в чат на сайті що вже оплатив і запитав коли буде відправка. Мені вже декілька днів не відписують хоч вказано що оператори онлайн. Замовляв зворотній дзвінок-не передзвонюють.
Відповідь представника «Pobuduj»
Добрий день. Просимо вибачити за затримку. Нажаль зараз дійсно є складнощі з тим щоб потрапити на власний склад, не кажучи вже про склад постачальника. Ми прикладемо всіх зусиль щоб відправити ваш товар як можливо швидше.
maxim рекомендує цей магазин
10 грудня 2021

Купив: Снегоуборщик Hyundai 6561, Замовлення №16229

Магазин рекомендую. Попросил чтоб привезли собраным - на следующей день товар был уже у меня
Відповідь представника «Pobuduj»
Maxim, дякуємо за Ваш відгук! Будемо раді Вашим новим замовленням! З повагою, адміністрація магазину Наша Стройка!