OLEG_OGO не рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Смартфон UMIDIGI Bison GT2 8/128GB Storm Grey, Замовлення №763

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

не рекомендую цей магазин телефон зламався відмовились ремонтувати по гарантії сказали потрібно заплатити!
Відповідь представника «Bemobi»
Телефон зламав кліент сам і був дуже здивований що по гарантії не ремонтують безкоштовно все що він зламав. По гарантії ремонтують безкоштовно тільки ті поломки які виявилися самі в результаті експлуатації аппарата, а не навмисно (або випадково) пошкоджені користувачем.
Ви не надали жодного документу про підтвердження моєї вини та вашої теорії - акт про огляд, прийом на ремонт.... , а просто подзвонили сказали потрібно заплатити! Коли я відмовився платити ви просто надіслали телефон без попередження запакувавши аби як, без повної комплектації, яку я вам надсилав та без вирішення проблеми!
19 лютого 2024 Відповісти
Максим Белокур не рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Смартфон Blackview BV7100 6/128GB Conquest Black, Замовлення №20450862569526

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Категорично не рекомендую, побратимам купляти гаджети в цьому магазині, телефон глючить, відправив по гарантії, протримали 10 днів, сказали все добре, а проблема залишилась!!!
Відповідь представника «Bemobi»
Наш сервісний центр зробив повну діагностику і не виявив проблеми в телефоні. Якщо у Вас є ще якісь зауваження - Ви можете повторно звернутися до нас.
Vadim Shvalyuk рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон Oukitel WP21 12/256GB Black, Замовлення №1326

Телефоном цілком задоволений, прийшов швидко і без проблем, усі вказані функції працювали. Користуюсь ним вже більше половини року і ніяких проблем не помітив.
Олег Лісничий рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Смартфон Oukitel WP19 (8+256Gb, АКБ 21000 мАч) Black., Замовлення №1798

Телефон працює. Претензій немає.
Anna Gerasimova рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Планшет Blackview Tab 12 (4+64Gb+чехол) LTE Silver, Замовлення №1845

Замовляла недорогий планшет для дідуся. Магазином та обслуговуванням задоволена. Рекомендую.
Михайло Шовак рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Ulefone Armor 8 Pro(8+128Gb) Red, Замовлення №1784

Хороший магазин, ввічливий продавець. Рекомендую.
Helga Bryk рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Oukitel WP16 (8+128Gb, АКБ 10600 мАч) Yellow, Замовлення №6908

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

З поверненням виникли деякі проблеми, але питання вирішено.
9 січня 2024 Відповісти
Andrew Tymoshenko не рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Хотів купити: Планшет Oukitel RT7 12/256GB Blue

Відповідь представника «Bemobi»
З ким Ви спілкувались? Ім'я менеджера?
по номеру телефона отвечал "магазин"
Представник магазину «Bemobi»
Вкажіть будь-ласка коли саме Ви звертались - дату та приблизний час?
Andrew Tymoshenko відповів на коментар Pinonuar
5 января с ~5 вечера до ~6 вечера
Вероніка Бобко рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Планшет Blackview Active 8 Pro (8+256Gb, АКБ 22000 мАч) Orange, Замовлення №57128

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Замовлення опрацьовано швидко. Але чомусь не вдалося відразу обрати спосіб оплати карткою, тому на пошті оплата після отримання вийшла на 200 грн. дорожче, ніж на сайті. Навушники у подарунок, які були вказані на сайті не отримала. Чому, невідомо. Відправлення прийшло за 1 день, швидко. Товар відповідає опису. Дочка задоволена подарунком.
Наталия рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Купив: Планшет Blackview Tab 9 4/64GB Grey + Keyboard, Замовлення №20450832796521