Johnsky не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Драбина Intertool LT-2044

Ніхто не передзвонив, товар не буввідправлений.
Іван Іванов рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Перфоратор ProCraft BH-2200, Замовлення №2637

Все супер, найкращі рекомендації. Передзвонили, уточнили, в той самий день відправили.
Данил Перевязко не рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Хотів купити: Мініпила акумуляторна Vitals Master AKZ 1802 SmartLine+

Магазин НЕ рекомендую! Декілька днів тому зробив замовлення із поміткою не телефонувати. Замовлення не було відправлене, на жоден телефон відповіді немає. Наскільки розумію, то магазин або не працює, або таке відношення погане до клієнтів. Якщо замовлення все ж відправлять - принципово не буду його отримувати, адже таке відношення неприпустиме для роботи інтернет-магазину.
Ігор не рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Драбина Intertool LT-0029, Замовлення №34920

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

На третій день після замовлення ніхто так і не зателефонував для уточнення. Довелося самому дзвонити та з'ясовувати що із замовленням. Менеджер не контактний і не в курсі, що на сайті зроблено замовлення. У результаті з'ясувалося, що товару немає. Сайт криво працює, на пошту не приходить підтвердження замовлення, неможливо відновити свій пароль.
Микола Андрієш не рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Перфоратор VITALS Ra 4016DS (52075), Замовлення №111111

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Миротворець не рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Хотів купити: Vitals Professional ARa 2218P BS SmartLine

Matias не рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Хотів купити: Електролобзик Intertool WT-0490

Навіть після того, як на другий день передзвонили та повідомили, що електролобзик Intertool WT-0490 відсутній цей товар залишається на сайті. Навіщо вводити Покупця в оману?
Михаил Халдай не рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Фуговально рейсмусный станок ProCraft PD220, Фуговально-рейсмусовий верстат ProCraft PD2200, Замовлення №Я не помню номер заказа

SonnyNevermind не рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Хотів купити: Шурупокрут Intertool WT-0361

Pashkaaa L. рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Акумуляторна міні пила ProCraft PKA18B + АКБ і ЗП, Замовлення №32290

Покупкою задоволений) Попав на круту акцію, що за ціною пустої пилки вийшов комплект з акумулятором і зарядним пристроєм!) Відправили в день замовлення, співпрацею задоволений, буду і надалі купувати бо дійсно самі конкурентні ціни. Дякую!
Відповідь представника «KACTUS»
Ми дякуємо Вам за замовлення та бажаємо гарних подальших покупок у нашому магазині. Дякуємо за ваш відгук!
Цікаво, яка була ціна на той момент? Просто так гарно розповідаєте про "круту акцію" хоча особисто замовив з аліка точно таку ж (тільки колір інший) з акб та зарядкою за 600 грн з безкоштовною доставкою...
21 лютого 2024 Відповісти