Ігор Рибак рекомендує цей магазин
12 квітня 2023

Купив: Сходи Nowa шарнірні DP4040j, Замовлення №27492

На початку квітня я замовив у магазині "KAKTUS" сходи шарнірні Nowa DP4040j (а до цього отримав належну консультацію у менеджера з продажу, він запропонував мені саме цей виріб - за що йому вдячний). Товар прибув у цілісному пакунку та добротному стані. Я залишився задоволеним - і новим придбанням, і відповідальною роботою працівників цього магазину. Сподіваюся на подальшу співпрацю.
Відповідь представника «KACTUS»
Дякуємо, що поділилися досвідом звернення в наш магазин! Цінуємо ваші рекомендації! Будемо раді доставити наступне замовлення :)
Sergikv Velesik не рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Хотів купити: Розсувна драбина Intertool LT-0058

товару не має в наявності, хоча на сайті є
Відповідь представника «KACTUS»
Доброго дня! Як це товару немає в наявності! Товар є в нас! Стремянка на 8 сходинок! Ви напевно не в нас уточнювали!
serglep не рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Хотів купити: Електричний дроворуб Iron Angel ELS2200M (2001181)

Намагався додзвонитися в середині дня, ніхто не відповідає і не передзвонює.
Roman Kirienko не рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Розсувна драбина Intertool LT-0030, Замовлення №27229

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «KACTUS»
Доброго дня! В тому що товар приїхав пошкоджений то є вина нової пошти! Такі речі потрібно перевіряти при отриманні! Ми можемо вам піти на зустріч та замінити дану драбину якщо вона не була в експлуатації! Для цього звяжіться з нами будь ласка і вирішимо вашу проблему!
Дробина потрібна для роботи кожен день. Якщо б вислали без затримки - був час займатися замінами. Пошкодження в принципі не заважає в єксплуатації, вона мені не для краси.. але ж осадочок залишився. Раскажіть краще, чому я мав сплатити за доставку, коли я питав менеджера (у мене була можливість забрати заказ самовивозом. Більше того - я проживаю в пункті, звідки відправили посилку) - мені повідомили, що закази такої вартості доставляються безкоштовно. Тому я і погодився. І чому модель відрізняється від того, що я заказував? Без попереждення надіслали що було... І де документ, який підтверждує придбання? Не можу отримати в бухгалтерії компенсації витрат.
8 квітня 2023 Відповісти
aleksandr1968 не рекомендує цей магазин
3 квітня 2023

Хотів купити: обрискувач Forte kf 16, Акумуляторний електричний обприскувач Forte KF-16 (121871)

читав відгуки, думав то окремий випадок... Нажаль . виставлена " КРАСИВА" ЦІН, але товара немає в наявності, можно купити інший ...дорожчій.
VT не рекомендує цей магазин
16 березня 2023

Хотів купити: Forte FG3800, Бензиновий генератор Forte FG3800 (43689)

Виставляють дешеву ціну. Коли хочеш купити, то кажуть що вже розпродали, але є такий же іншого виробника за цю дешеву ціну. І пропонують реальний шлак ,а не генератор.
виктор черевко не рекомендує цей магазин
11 березня 2023

Хотів купити: Аккумуляторный опрыскиватель Forte CL-16A, Акумуляторний електричний обприскувач Forte CL-16A (37344)

Нет в наличии
pawell17 не рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Хотів купити: Intertool GB-0021, Газовий паяльник Intertool GB-0021

зробив замовлення за десять днів ні слуху ні духу.
Відповідь представника «KACTUS»
Вам прийла відмова на замовленя на пошту! Перевіряйте будь ласка пошту!
novyny не рекомендує цей магазин
20 лютого 2023

Хотів купити: Набір фрез Intertool HT-0072

Оплатив товар 14 лютого. Сьогодні 20. Не отримав ні дзвінка, ні емейла, ні товару. На листи магазин не відповідає. Будьте обережні!!!
Вчора вдалося додзвонитися, сьогодні повернули оплату. Товару в наявності нема, хоча на сайті досі пише, що є
21 лютого 2023 Відповісти
SON NATION не рекомендує цей магазин
3 лютого 2023

Хотів купити: Полірувальна машина ProCraft PM2100K

Один з найбезвідповідальніших продавців , що я зустрічав, замовив одне , прислали інше, замовив повторно , ніхто не передзвонив , подзвонив спитався , чому так сталося , бообіцали дізнатися , але досі ніхто нічого не відповів, робив , ще декілька разів замовлення ,але ніхто не передзвонює.Тевор зазначений на сайті купити так і не вдалось , тільки втратив час. аж смішно с таких бізнесменів!Не рекомендую.