Dmitro Syroizko рекомендує цей магазин
2 жовтня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A52 SM-A525F 6/128GB Black, Замовлення №800971

по перше дуже гарний ресурс хотлайн! найпрозоріший механізм пошуку, багато відгуків за магазини. Дуже зручно. Магазаи easybay дуже потішив ціною, доступністю пункту видачі біля Залізничного вокзалу. Був у Києві проїздом, зазделегідь зробив резерв samsung A52 . приїхав та забрав- усе швидко та вчасно. Трохи була черга , але не довго , хвилин 10. Дякую, також буду рекомендувати .
Влад Прозко рекомендує цей магазин
27 вересня 2022

Купив: Смартфон Sony Xperia 1 IV 12/256GB Black, Замовлення №560003

При при заказе ориентировались на сочетание отзывов и цены, отдельное спасибо тем кто оставляет отзывы. В этом магазине была самая низкая цена, доставку осуществили на следующий день, всё чётко и довольно быстрой, буду рекомендовать вас.
ВЕРОНИКАУКР рекомендує цей магазин
22 вересня 2022

Купив: Смартфон OnePlus 9RT 8/256GB Black, Замовлення №567009

Доброго дня , дуже виручили співробітники easy bay, зробили доставку до під'їзду, допомогли перевірити телефон ,терпляче чекали поки я з дитиною вийду. Велике дякую ,будемо замовляти
Руслан Кириченко не рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Купив: Redmi note 11 4/128

Євгенyevhen не рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: Xiaomi 12X 8/256 Grey, Замовлення №Тн59000840685839

Процесор 865 а не як заявлено в описі 870. І гарантійний талон на самсунг!?
В 12x не может быть 865 снепа. С гарантийкой нюанс забавный канешн, мож чужую вложили перепутав.
28 серпня 2022 Відповісти
hell_cat рекомендує цей магазин
6 липня 2022

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB Black

Достатньо зручно оформити замовлення. З магазину швидко зателефонували, про все домовились. Кур'єр подзвонив і приїхав швидко і вчасно, пунктуальність просто королівська :) По якості телефона питань немає. Дякую за гарну роботу і рекомендую магазин.
Ігор Б. рекомендує цей магазин
5 липня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S9080 12/256GB Phantom White

Відправили телефон навіть раніше ніж було сказано при підтвердженні замовлення. Купую десь вже 4й свій телефон тут, все чудово, ніяких зауважень.
ПетроЛаваш рекомендує цей магазин
23 червня 2022

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

немає за що дорікнути магазину, замовив -у той же день забрав , максимально продутивно і швидко за найнижчою ціною, відмітка відмінно! доречі мені цей магазин порекомендували друзі, тепері я буду рекомендувати, сарафанне радіо працює!
Pavlo2022 рекомендує цей магазин
4 червня 2022

Купив: Смартфон Sony Xperia 5 III 8/256GB Green, Замовлення №900871

Чудовий магазин, один з найкращих за співвідношенням ціни та сервісу. Вже декілька років оновлюю свій телефон тут, (цього разу трохи голову поморочив, вибачаюсь )) , ціна завжди з найкращих! Миру усім!
Марія Варнава рекомендує цей магазин
2 червня 2022

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB Green, Замовлення №430987

Шукали найкращі ціни в інтернеті,тут була найкраща ціна . Замовили зворотній зв'язок - зателефонували за 5 хвилин взяли мінімальну передоплату і наступного дня телефончик вже був у нас. Гарний магазин ,можу рекомендувати!