UTC UTC не рекомендує цей магазин
2 листопада 2021

Купив: Диск колесный KFZ 8360 S R15 W5.5 PCD6x205 ET108 DIA161(2шт)

Відповідь представника «Автошини, диски TyreSale»
Доброго дня, Віталій! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Інтернет-магазин приймає заявки в режимі 24/7. Під час сезонної активності інформація про наявність може оновлюватися дещо із затримкою, адже на складах одночасно і відвантажуються продані замовлення і приходується новий товар. Товар із нових надходжень може відрізнятися по вартості від поточної як в меншу так і в більшу сторону. Ціни у нашому магазині одні з найнижчих в інтернеті і саме тому іноді нівелювати вартість товару із нового надходження не вдається. Ми проводимо оптимізацію робочих процесів і докладаємо максимум зусиль аби подібних випадків не виникало зовсім. З повагою, магазин Tyresale.
Conert рекомендує цей магазин
28 жовтня 2021

Купив: KLEBER Krisalp HP2 185/65R14 86T, Замовлення №91393168

Зранку подзвонив, замовив по телефону, все уточнили. Того ж дня відправили і наступного дня на Делівері вже отримав. Все чітко і гарно. Рекомендую. Оплата наложкою.
Mazafakator рекомендує цей магазин
8 жовтня 2021

Купив: Зимові шини Bridgestone BLIZZAK DM-V3 (245/55R19 103T), Замовлення №91383214

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Искал свежий зимний бридж, как посмотрел варианты, почитал про магазины понял что будет не просто) Особенно понравилось как перебивают дату производства( Тут все прошло отлично, резина супер, разве что как и у многих оплата или налом, или на карту но +2%. Зато пункт выдачи адекватный и цены гуд. Рекомендую!
Володимир Новачук рекомендує цей магазин
19 серпня 2021

Купив: Шина lassa revo, Замовлення № TTN 20400244002219

Швидко , зручно , ціна нижча а ніж у конкурентів
Саша Юско рекомендує цей магазин
18 липня 2021

Купив: Зимові шини Toyo PROXES ST III (225/60R17 103V), Замовлення №26902

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Оперативно. Чесно. Зручно. Рекомендую.
380732229697 рекомендує цей магазин
11 липня 2021

Купив: Zimova shina HANKOOK Winter I*cept Evo 2 W320A SUV 245/70R16 107T (1od.), Замовлення №91332362

Спасибо, всё устроило! Рекомендую!!!
Света Першко рекомендує цей магазин
28 червня 2021

Купив: Toyo Proxes S/T III 235/65 R17 108V, Замовлення №91328691

Отличный сервис. Актуальные цены. Резина хорошая, только поставила, пока больше ничего сказать не могу. Надо поездить, чтобы сложить мнение
tigrenok рекомендує цей магазин
14 червня 2021

Купив: Zimova shina CONTINENTAL ContiWinterContact TS 850P SUV 235/65R17 104H (4od.)., Замовлення №91318375

Все чудово. Рекомендую.
W998 рекомендує цей магазин
23 квітня 2021

Купив: Масло mobil 1

Микола Петренко рекомендує цей магазин
21 квітня 2021

Купив: Автошини

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, сервісна підтримка

Приємно працювати з професіоналами, які вирішують проблеми враховуючи ваші можливості. Ціни, якість обслуговування - відмінно.