Георгий Валентинович не рекомендує цей магазин
22 серпня 2022

Купив: Настенное крепление Квадо К-231, Замовлення №28431

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Мало того, что самовывоз только из Ходосовки, так и доставка Новой почтой по полной предоплате! Почему нет наложенного платежа? Категорически не рекомендую!
Відповідь представника «МегаМаркет»
Добрий день! На даний момент самовивіз замовлень здійснюється тільки з тих точок видачі де цей товар є в наявності. Наразі ми не працюємо накладеним платежем ця інформація зазначена у розділі Доставка і оплата на сайті megamarket-shop.com.ua. Приносимо вибачення за завдані незручності!
Игорь Удод не рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Хотів купити: Romsat T8008HD

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Магазин просто ужас Сделал заказ на Антоновича, говорят что есть только в Гатном. Никому не советую магазин, Зря потрачено время
Відповідь представника «МегаМаркет»
Добрий день! На сьогоднішній день точка видачі в МегаМаркет на Антоновича тимчасово не працює, самовивіз можливий з МегаМаркет Гатне і МегаМаркет Ходосівка за умови наявності замовленого товару. Також відправляємо замовлення перевізником Нова Пошта по тарифам Нової Пошти (за умови попередньої оплати). Приносимо вибачення за незручності!
dhtvtyyfzgjxnf не рекомендує цей магазин
30 травня 2022

Хотів купити: Електрогриль притискний Holmer HCG-220

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не смог дозвониться. Обратный звонок заказывал многократно. На заказ через сайт реакция нулевая. Последний номер заказа 26811 от 28мая. На все эти попытки ушла неделя. 30-го мая моё терпение лопнуло и решил заказать в другом магазине. Правда за товаром придётся прокатиться на метро... =Анатолий_Киев=
Відповідь представника «МегаМаркет»
Добрий день! Ви створили замовлення 28.05.22 року це субота, інтернет магазин МегаМаркет опрацьовує замовлення з Понеділка по П'ятницю з 9-00 до 18-00 - ця інформація вказана на сайті в розділі Оплата і доставка. 30.05.22 з вами намагалися зв'язатися декілька разів, але ваш телефон знаходився не в мережі. Замовлення автоматично було скасовано! Приносимо вибачення за незручності!
yurayanus рекомендує цей магазин
27 травня 2022

Купив: Электромясорубка Moulinex ME307832, Замовлення №26714

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Отправили только при условии полной предоплаты. В остальном все хорошо.
otbogdan рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Купив: CH-2550T Grenada

после заказа в онлайн магазине, через 2-3 часа перезвонили для подтверждения заказа. когда заказ был доставлен на Антоновича, мне перезвонили, забрал на следующий день. все отлично, рекомендую!
Galina Trish не рекомендує цей магазин
26 січня 2022

Хотів купити: Кухона машина elektrolux EKM4000

На сайте выставили как цену за кухонную машину,на самом деле когда я перезвонила, оказывается это всего лишь насадка,подозрения конечно были что то дешевле,но не понимаю зачем размещать такие объявления
Відповідь представника «МегаМаркет»
Шановна Galina Trish, приносимо свої вибачення за помилку в описанні товару. З повагою адміністрація магазину.
Такое бывает когда происходит авто-выгрузка товара от поставщика на сайт. Поставщик ставит на один артикул, например, поврежденный товар и оттуда тянется цена.
5 лютого 2022 Відповісти
Джегор Курсовий не рекомендує цей магазин
13 січня 2022

Хотів купити: Polaris PCM 1527E Adore Crema

Товару немає в магазині
Відповідь представника «МегаМаркет»
Доброго ранку, ми інтернет-магазин, наш асортимент оновлюється кожну годину, товар який зацікавив Вас на жаль на даний момент відсутній. Приносимо свої вибачення.
Odyssey не рекомендує цей магазин
7 січня 2022

Хотів купити: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Philips SpeedPro Aqua FC6718/01 МегаМаркет Вертикальний + ручний

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Заказал на сайте (цена на пылесос: 8 766 грн). Перезвонили для подтверждения.. сказали, что по этой цене - уже вдруг закончились. Но... есть такие же, но уже по 9000+++! Цена на hotline до сих пор - старая (8 766 грн). No comments.
Відповідь представника «МегаМаркет»
Шановний Odyssey, ціна на товар дійсно була найкраща на святкові дні. Акція діє поки акційний товар є в наявності. На момент Вашого замовлення товару по акційній ціні, на жаль вже не було. Оновлення цін на ресурсі hotline відбувається автоматично, можливо Ви потрапили на момент оновлення сторінки. Приносимо свої вибачення!
Оксана Алексеевна не рекомендує цей магазин
17 серпня 2021

Хотів купити: Морозильна камера Liebherr GP 1376, Замовлення №23485

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, асортимент

Позвонила для уточнения наличия. Подтвердили. Сформировала заказ на сайте Мегамаркета. Пришло на электронку подтверждение об обработке заказа. Позвонил менеджер и подтвердил наличие, принятие заказа и согласовали доставку на 19.08.2021. Через несколько часов менеджер позвонил и сказал что доставка возможна только на следующей неделе. На мое возмущение работой их магазина, менеджер просто бросила трубку.
Відповідь представника «МегаМаркет»
Шановна Оксана Алексеевна, Вам повідомили, що з технічних причин доставка товару переноситься і можлива тільки на наступному тижні, на що Ви почали нецензурно висловлюватися та відмовилися від замовлення. Оператор повторила, що скасовує замовлення і була змушена припинити розмову з Вами! З повагою адміністрація магазину.
Уважаемый представитель магазина! Если бы мне 2 (два!!!! ) раза не подтвердили товар в наличии, этого бы отзыва здесь не было, так как товар был бы заказан в другом месте. Вместо того чтобы «отбеливать» свою некомпетентность, наладьте нормально работу в компании и исключите дезинформирование потенциальных покупателей. Удачи!
18 серпня 2021 Відповісти
Олег0106 рекомендує цей магазин
18 червня 2021

Купив: Мойка кухонная и смеситель Franke, Замовлення №22649

Долго искал мойки и смесители в комплекте в других магазинах, как правило цена не соответствует заявленной! В Мегамаркете девочка сразу же подсказала и подобрала товар. Заказ пришёл вовремя и без проблем. Сначала, конечно же , смутило что оплатить надо все полностью, но почитав отзывы о магазине и то как ведёт себя менеджер, сомнения ушли. После того как товар был отправлен, ещё и попросили перепроверить при получении. Одним словом, молодцы! Рекомендую!
Відповідь представника «МегаМаркет»
Добрий день! Шановний Олег, дякуємо за Ваш відгук. Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Чекаємо на Вас знову в нашому інтернет-магазині. З повагою адміністрація магазину.