Василий Яворский не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 травня 2019

Хотів купити: Фонарь Fenix TK41C Cree XM-L2 U2 (вскрытая упаковка), Замовлення №10014114

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Відповідь представника «Fonarik.com»
Добрий день, Василь! Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже шкода, що склалася така ситуація. На сьогоднішній день Вам відправлений ліхтар з заповненим гарантійним талоном і не великий презент від нашої команди, в якості компенсації за витрачений час. Але хочемо зауважити, що на ліхтарі Fenix гарантійним талоном є серійний номер, вказаний на самому ліхтарі, тому друкована версія талона не є необхідністю. Гаратнійне обслуговування надається в будь-якому випадку. Щиро сподіваємося, бачити Вас в числі наших клієнтів в майбутньому!
Підтверджую вирішення даної проблеми. Буду і надалі вашим клієнтом. За призент окремо дякую.
30 травня 2019 Відповісти
Настасья Таран рекомендує цей магазин
11 березня 2019

Хотів купити: Fenix UC01-B

Виграла в розіграші на facebook фонарик Fenix UC01-B. Коли отримувала виграш - продавець був ввічливий і без проблем вручив приз і подякував за участь в акції. Фонарик супер. Дякую за подарунок.
Відповідь представника «Fonarik.com»
Доброго дня, Настасья! Нашій команді дуже приємно, що Ви оцінили наші зусилля! Дякуємо за Вашу активність) Будемо раді бачити Вас знову!
Калина UA рекомендує цей магазин
24 лютого 2019

Купив: Ganzo FSA02 -YE топор туристический, Замовлення №JA00000830

В магазине ребята сработали оперативно всем доволен , с этим магазином я и раньше пересекался ( рекомендую.
Відповідь представника «Fonarik.com»
Добрый день. Благодарим Вас за отзыв. Нашей команде приятно получать такие отзывы. Спасибо за рекомендацию. Всегда рады видеть Вас в нашем магазине.
docsergiy рекомендує цей магазин
16 лютого 2019

Купив: Нож Morakniv Outdoor 2000 Green, нерж.сталь x 1

Задоволений повністю роботою магазину, а також товарами, які купляв там!
Відповідь представника «Fonarik.com»
Добрий день! Дякуємо Вам за відгук, нашій команді важливо що б кожен клієнт був задоволений. Завжди раді бачити Вас в нашому магазині.
VladimirW не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 лютого 2019

Хотів купити: Нож Ruike P801SF

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, асортимент

Товар заявлен как в наличии, но реально в наличии его нет.
Відповідь представника «Fonarik.com»
Добрый день, Владимир ! Чтобы разобраться в ситуации и принять соответствующие меры, большая просьба, сообщить нам Ваши контактные данные или номер заказа.
Номер заказа я указывал при оформлении отзыва. Заказ #10012928 На сайте было указано "В наличии", но по фкту не оказалось. Перевели на предзаказ, ждать пару недель, но за предзаказ обещали скидку 5%. Через день-два перезвонили, сказал - товар уже поступил. Вчера доставил курьер, бесплатно, я купил его. Но скидку 5% на предзаказ не сделали, взяли полную сумму :) В принципе, прошло чуть-чуть времени, не две недели я ждал, и даже не неделю... Вам виднее :)
Представник магазину «Fonarik.com»
Спасибо, Владимир, за оперативный ответ. Вам перезвонят для разрешения данной ситуации.
7 лютого 2019 Відповісти
Спасибо, со мной сввязались. Проблема решена. Магазин рекомендую. :)
4 лютого 2019

Купив: Fenix HL55 XM-L2 T6

Магазин якому довіряю вже багато років.Всі покупки служать вірою і правдою ці роки.Налобний ліхтарик HL21 десь посіяв в спілкуванні з природою.Настав час підібрати "налобного друга",зупинився на HL55,в розділі акції,натрапив на цей ліхтарик з "солодкою" ціною.Зателефонував,перевірили наявність,вислали на другий день.Дякую за гарну знижку та гарний товар.
Відповідь представника «Fonarik.com»
Добрий день, Василь! Дякуємо Вам за відгук, нашій команді важливо що б кожен клієнт був задоволений. Завжди раді бачити Вас в нашому магазині.
Bogdan Poddubny не рекомендує цей магазин
14 січня 2019

Хотів купити: Точильный станок Ganzo Touch Pro Ultra, GTPU, Замовлення №10012666

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Товара нет в наличии. Предлагают ждать неопределенное время.
Відповідь представника «Fonarik.com»
Добрый день, Богдан. Спасибо за Ваш отзыв. Извините за не удобства. При оформлении заказа, на сайте не успела обновиться информация о актуальном остатке. Приносим свои извинения от лица компании за сложившуюся ситуацию! Надеемся, что данный инцидент не повлияет на Ваше отношение к компании в целом. Будем рады видеть Вас в числе наших постоянных клиентов.
ronja рекомендує цей магазин
14 січня 2019

Купив: Ліхтарик ручний Armytek Wizard Pro Magnet USB XHP50

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

купляв фонарь. Відправили на другий день все ок. магазин працює добре. Після трьох місяців фанарь перестав вмикатись. Звернувся у сервісний центер. мені повідомили що наразі цієї позиції немає, але її очікують на восьме число.Девятого мені відправили новий фанарь. Сервісний центер спрацював ВІДМІННО без ніяких других питань та ухилів. всім РЕКОМЕНДУЮ!!!
Відповідь представника «Fonarik.com»
Доброго дня, Вадиме! Раді чути що Ви залишилися задоволені. Нашій команді приємно бачити такі відгуки. Будемо раді новим замовленням.
Максим Чуприна рекомендує цей магазин
9 листопада 2018

Купив: Ніж Firebird F7611

Ще б українську додати на сайті, ціни б не було :)
Відповідь представника «Fonarik.com»
Шановний Максим, дякуємо за Ваше зауваження. Ми готуємо українську версію сайту і в же в 2019 плануємо реліз. Будемо раді і надалі Вашим зверненням!
Antoniy рекомендує цей магазин
15 жовтня 2018

Хотів купити: Ліхтарик ручний Fenix HL15BK

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі

Отзыв не на основании заказа. При выборе фонаря столкнулся с набором тестов и сравнением разных моделей разных брендов. Короче,это удобная штука для того,чтобы определиться с выбором. Гикам рекомендую https://fonarik.com/test/?model=464&scene=1&mode=0
Відповідь представника «Fonarik.com»
Добрый день, Антолий. Благодарим Вас за отзыв. Нашей команде приятно получать такие отзывы, мы стараемся делать актуальные и полезные тесты для Вас. Спасибо за рекомендацию.