Віталій Тарасович Герман рекомендує цей магазин
6 січня 2021

Купив: Портативна колонка JBL PARTYBOX 100 (PARTYBOX100)

Замовив колонку Jbl partybox 100, швидко зв’язалися, оперативно відправили! Обслуговування на прекрасному рівні!
Vetalcore рекомендує цей магазин
30 грудня 2020

Купив: Портативна колонка Klipsch R-51PM Black

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару

Замовляв Klipsch R-51PM Black, очікував приблизно 2 тижні, потім приїхали у відділення Нової пошти, де я їх і забрав. Треба пам"ятати, якщо товара немає на складні то треба почекати (+- 2 тижні), мені це було не критично і зважаючи на ціну в інших магазинах можна і почекати. Крім того до ціни додавайте вартість доставки, якщо ви не з Ужгорода. Чудові ціни, оперативна відправка, якісний товар і ввічливі продавці.
Євгеній Холмов рекомендує цей магазин
26 грудня 2020

Купив: Портативна колонка Polk audio T15 Black

Демократичні ціни, оперативна відправка, якісний товар і професійні продавці - це все про магазин трубочки! Дякую.
Олег Шабльовський рекомендує цей магазин
25 грудня 2020

Купив: Портативна колонка JBL PARTYBOX 100 (PARTYBOX100)

Швидко,зручно,чесно.
Відповідь представника «Trubochki.shop»
Дякуємо, що вибрали нас! З наступаючим Новим Роком!
Denys Tsviliy рекомендує цей магазин
23 грудня 2020

Купив: Мережевий аудіопрогравач Marantz M-CR612 Black

Відповідь представника «Trubochki.shop»
Спасибо Вам за заказ, Денис! Было очень приятно с Вами работать! Обращайтесь всегда порадуем хорошей скидкой для постоянных покупателей! С наступающим Новым Годом!
Anastasiia2 рекомендує цей магазин
21 грудня 2020

Купив: Програвач вінілових дисків Denon DP-29F

Заказывала проигрыватель на день рождение, очень благодарна за оперативную доставку.
Відповідь представника «Trubochki.shop»
Добрый день, Анастасия! И мы благодарны что выбрали нас. С наступающим Новым Годом и Рождеством!
Олег Купчик рекомендує цей магазин
19 грудня 2020

Товар прийшов вчасно, якість оригінальна та найвищому рівні, задоволений, дуже РЕКОМЕНДУЮ!
Відповідь представника «Trubochki.shop»
Дякуємо за замовлення! Раді, що Ви задоволені покупкою! З наступаючим Новим Роком!
Денис Скакун рекомендує цей магазин
19 січня 2020

Купив: Портативна колонка Klipsch SPL-150 Black

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару

В доповнення до колонок Klipsch RP-8000F брав цей саб "SPL 150" який виявився зайвим для них) так як в магазині не має "повернення товару протягом 14днів" я його успішно продав. Загалом магазин нормальний + якого є низькі ціни на акустику.
Відповідь представника «Trubochki.shop»
Дякуємо за відгук, жаль, що не залишився попередній про RP-8000F. Є повернення, але це стосується заводського браку, поломки і т.д. Так, як працюємо під замовлення, то не має можливості давати на прослуховування. Прикро, що так сталось... Будемо розвавитатись до кращого!
Виявляється тільки 1 відгук можна залишати? Нові відгуки видаляють попередні?
21 січня 2020 Відповісти
hotlineua відповів на коментар Денис Скакун
Денисе, вітаємо. Згідно правил Хотлайн, користувач може залишити один відгук на один магазин. З повагою, Адміністрація hotline.ua
21 січня 2020 Відповісти
PhenixN70 рекомендує цей магазин
12 грудня 2019

Купив: Полочная акустика Dali Oberon 1, Замовлення №HB000000464

Не сподобалося: оформлення замовлення

Відповідь представника «Trubochki.shop»
Спасибо за отзыв! Обращайтесь, рады будем Вас видеть)
rostlv не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 жовтня 2019

Хотів купити: Jamo SUB 210

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину

Відповідь представника «Trubochki.shop»
Доброго дня. Шановний клієнт, менеджер був завжди на звязку і відповідав Вам на всі питання. Вам називались терміни 3 тижні, і попереджали, що є затримка. Вибачте, якщо завдали незручностей.