александр демиденко рекомендує цей магазин
29 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Acer Extensa EX215-54 (NX.EGJEP.00E), Замовлення №№3828

Покупал ноут Acer Extensa EX215-54 (NX.EGJEP.00E), уже не в первый раз, быстро перезвонили уточнили все вопросы, провел оплату и через день был у меня. Спасибо за поеративность!
Анатолий Шевчук рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H (82WQ002SUS), Замовлення №1

Все сподобалось,рекомендую,менеджер -вищий клас
виталий миндарев рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Ноутбук HP Victus 15-fa0031dx (68U87UA), Замовлення №4924

Чітко, Швидко, зручно і вчасно)
ИРИНА ПРОКОПЧУК рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Dell Inspiron 3511 (i3511-5174BLK-PUS) (NEW) / 15,6, Замовлення №-

Дуже все оперативно. Консультант ввічливий. Дякую.
Panik рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK006AUS), Замовлення №2450

Купив ноутбук. Всі характеристики і ціна відповідали заявленим. Приємне спілкування. Доставили вчасно. Все супер. Рекомендую.
Олексій рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK000AUS), Замовлення №1

Замовлення було оформлене через Viber. Мене попередили про те, що наразі ноутбуку нема в наявності, але невдовзі чекають на постачання нової партії та запропонували забронювати. Я погодився та вже за 2 дні мені повідомили, що відправляють замовлення! Ще кілька тривожних днів та ось я вже насолоджуюся роботою за новенькою машинкою, яка повністю виправдала мої сподівання) Хлопці та дівчата з Глав Маркет, ви неймовірні!
Baday85 рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN517-42-R85S (NH.QG4AA.001), Замовлення №1

Zahar не рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Хотів купити: Ноутбук HP ENVY x360 13m-bd1033dx (4P5Y0UA)

На сайті продавця і на Хотлайн вивішують як наявний. А після оформлення замовлення в приватні пвідомлення пишуть що немає і пропонують придбати інший товар
Відповідь представника «Glavmarket.com»
після вашого запиту товар було виключено на сайті, коли товар продано потрібен час для сайту щоб він оновився з бази, дякую за розуміння. Також завжди наголошуємо - ПРОСИМО УТОЧНЮЙТЕ НАЯВНІСТЬ І ЦІНИ В МЕНЕДЖЕРІВ ! ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ !
Remus Croft рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H (82RG00DRRM), Замовлення №000591

Замовлення крамниця отримала десь о 18, вже об 11 наступного дня замовлення прийшло на Нову Пошту. Очікував ноутбук з DOS, а отримав вже зі встановленим Windows 11 Home - шикарний бонус, дуже дякую. Додаткове дякую за перехідник, я б заманався ще десь шукати перехідник на американську вилку.
ІП-12 Василишин Михайло рекомендує цей магазин
16 лютого 2023