Дмитро Дубневич рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Смартфон DOOGEE V30 Pro 12/512GB Black, Замовлення №30611

Дякую продавцю, за товар. Телефон прийшов за один день. Дуже ввічливий продавець. Телефон брав за готівку, продавець був не проти попри високу ціну гаджета. В інших магазинах получив відмову, на прохання відправити за готівку з оглядом товару. Даний продавець пішов на зустріч, дозволив оглянути при отриманні. Задоволений покупкою. Продавця рекомендую. З особистого досвіду. Магазину дякую
Дмитрий Болдырев рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Смартфон Ulefone Power Armor 19 12/256GB Black, Замовлення №20450888259152

Дякую продавцю цього магазину за те, що допоміг обрати відповідний телефон за моїми параметрами. Фахівець своєї справи.
Оксана8 Майборода рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Захищений телефон Doogee, Замовлення №29256

Рекомендую! Ввічливий продавець. Надав всю інформацію про телефон. Товар замовила в суботу, в неділю телефон був на Новій пошті.
Дуже вдячні за те, що знайшли час залишити відгук.
Suvui11 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 жовтня 2023

Купив: Смартфон Blackview BV6600 Pro 4/64GB Green, Замовлення №4319

Телефон прийшов наче нормальний, але виявилось що батарея в ньому дуже бистро сідає. Це не відповідає характеристиці телефону. Телефон повернув в магазин, але поки мовчать.
Відповідь представника «Beсonnect»
Добрий день. Уточніть, будь ласка, коли зверталися, який номер замовлення, з ким спілкувалися?
Гроші повернули. Але якість обслуговування від менеджера магазину, який там один бажає кращого. Доставки ніхто не компенсує. Але на диво повернули що і на цьому добре.
21 жовтня 2023 Відповісти
Представник магазину «Beсonnect» відповів на коментар Suvui11
Вам не сподобався придбаний товар. Ви відправили його на повернення. Протягом кількох днів після отримання нами смартфона та його огляду, Вам повернули грошову суму в повному розмірі. Начебто виконали всі свої зобов'язання перед покупцем і зайвих питань не ставили. У будь-якому випадку, якщо доставили Вам якісь незручності, вибачаємося.
24 жовтня 2023 Відповісти
Vladimir Vlasov рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Ulefone Power Armor 18T 12/256GB Black, Замовлення №28271

Быстро и чётко оформили заказ за 10мин по переписке в вайбере, выслали в тот же день. Брал по полной предоплате с доставкой НП - всё пришло без проблем, товар в заводской не вскрытой упаковке. Рекомендую данный магазин.
Doping рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Планшет Oukitel RT2 8/128GB Black, Замовлення №27547

Купував у цьому магазині захищений планшет Oukitel RT2. Усім залишився задоволений, і планшетом, і магазином. Гарний консультант відповів на всі запитання. Швидко доставили, добре упаковано, працює відмінно, рекомендую магазин.
Даша Штепа рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: Смартфон DOOGEE V20 8/256GB Red

Oформили замовлення, вже за кілька хвилин передзвонили, проконсультували та прийняли замовлення. Телефон уже маємо. Все сподобалося, продавець добре володіє інформацією про товар. Рекомендую.
Відповідь представника «Beсonnect»
Добрий день, Даша. Дуже вдячні за те, що знайшли час залишити відгук.
Олег Борисов не рекомендує цей магазин
20 вересня 2022

Купив: Doogee S88+

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Beсonnect»
Добрий день. Коли Ви зверталися? З ким спілкувалися? Який номер замовлення?
Представник магазину «Beсonnect»
На жаль, від Вас не надійшло відповіді. Не зрозуміло що саме сталося, нема опису будь-якої ситуації. Незрозуміло навіщо було залишено відгук і яку інформацію він у собі несе і чому він негативний. Якщо у Вас залишилися питання, ми завжди відкриті до діалогу. Гарного вам дня!
4 січня 2023 Відповісти
Богдан Свой рекомендує цей магазин
5 вересня 2022

Купив: Смартфон Oukitel WP5 Pro 4/64GB Black, Замовлення №24983

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Якісне обслуговування. Швидка доставка, рекомендую.
Відповідь представника «Beсonnect»
Добрий день, Богдан. Дуже вдячні за те, що знайшли час залишити відгук.
Ксюша А рекомендує цей магазин
31 липня 2022

Купив: Смартфон Blackview BV6600 4/64GB Green, Замовлення №5396

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару

Покупали тут телефон. Все очень понравилось, грамотный и квалифицированный персонал, доставили быстро. Оплачивала предварительно, т.к. к магазину есть доверие. До этого покупал смартфон брат. Были вопросы по настройке телефона, позвонили продавцу и нам все подсказали. Спасибо за отличный сервис и подход к покупателю.
Відповідь представника «Beсonnect»
Добрый день! Мы рады, что Вы остались довольны покупкой у нас. Спасибо, что нашли время оставить отзыв!