Roman Parasyuk не рекомендує цей магазин
29 грудня 2020

Купив: ТРЕХКОЛЕСНЫЙ ДЕТСКИЙ ВЕЛОСИПЕД TURBO TRIKE M AL3645 A-12, НАДУВНЫЕ КОЛЕСА, ГОЛУБОЙ, Замовлення №7913

Відповідь представника «ProMarket»
Доброго дня, дякуємо за відгук, але давайте будемо об'єктивними в даному питанні, Ви користувалися товаром 14 днів, невідомо нам як, Вам було запропоновано замінити повністю раму, щоб надалі не було таких недоліків, але Ви наполягаєте на поверненні використаного товару, якби товар не використовувався то ми без проблем Вам повернули кошти або відправили іншу модель.
Татьяна Князева не рекомендує цей магазин
9 листопада 2020

Купив: Мікроскоп оптичний Bresser Junior 40-640x Orange with Case (8851310), Замовлення №7132

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, сервісна підтримка

Натали Гореванова рекомендує цей магазин
6 вересня 2020

Купив: Автокресло buster Carrello neo-crl-9803 black panther группа 2-3-8, Замовлення №6273

Замечательный магазин, заказ выполнен очень оперативно и удобно. Важно??: приятно вели диалог и посоветовали именно то, что мне нужно, а не то, что дороже. Рекомендую!
Алла Тамада рекомендує цей магазин
4 вересня 2020

Хотів купити: Прогулянкова коляска Babycare Strada Royal Purple

Сподобалося: оформлення замовлення

Валюша Волошина рекомендує цей магазин
30 серпня 2020

Купив: Столик для кормления

Покупала столик для кормления. Всё супер, продавец хороший,а главное ребёнку удобно и он доволен)
Вита Власенко рекомендує цей магазин
8 липня 2020

Купив: Carrello Bravo Blue, Замовлення №5070

Заказала в этом магазине, все прошло на высшем уровне, осталась очень довольна. Коляска соотвествует заявленой цене, качество отличное, новая коляска. Успела купить по акционной цене от производителя. Предоплату никто не просил, сама посчитала, что выгоднее сбросить на свой страх и риск деньги, и все прошло успешно. Этому магазину можно и нужно доверять, буду заказывать еще, огромное спасибо за все
Відповідь представника «ProMarket»
Виктория, большое спасибо за отзыв, мы очень рады что Вы остались довольны. Будем ждать новых заказов, скидки гарантируем.
Роман Карабка рекомендує цей магазин
2 липня 2020

Купив: Велосипед Orbea MX29-20, Замовлення №4992

Выбор был долгим и мучительным, но сделан правильно. Так понравился, что жене купили того же производителя, так же в этом магазине. Заводская упаковка не нарушена, гарантийный талон приложили. Абсолютно всем доволен. Спасибо магазину.
Відповідь представника «ProMarket»
Роман, большое спасибо за отзыв, мы очень рады что Вы остались довольны. Будем ждать новых заказов, скидки гарантируем.
Станислав Ковтун рекомендує цей магазин
2 липня 2020

Купив: ДЕТСКИЙ ЭЛЕКТРОМОБИЛЬ BAMBI M 2772 EBLR-3 MERCEDES

Відповідь представника «ProMarket»
Станислав, большое спасибо за отзыв, мы очень рады что Вы остались довольны. Будем ждать новых заказов, скидки гарантируем.
Представник магазину «ProMarket»
Спасибо большое, будем рады новым заказам
2 липня 2020 Відповісти
Юрій Москаль рекомендує цей магазин
7 квітня 2020

Купив: ДЕТСКИЙ ЭЛЕКТРОМОБИЛЬ BAMBI ДЖИП LEXUS M 3906(M 3906(MP4)EBLRS-3), Замовлення №3855

Все чудово, продавець вічливий і комунікабельний. Два дні і посилка через вихідні приїхала. Скидав завдаток 700 грн, загальна вартість 10000, все ок. Продавцю дякую, ще й підказав як скрутити машинку коли звернувся
Товар збирав сам. Рульова виявилась після покупки поломаною (на пульті не повертались колеса), своїми силами з продавцем на телефоні щоб ремонтував, обіцяв вислати недостачі запчастини пройшло 4 місяці ігор (не купляйте по інтернету)
9 серпня 2020 Відповісти
Kosuga Bogdan рекомендує цей магазин
29 лютого 2020

Хотів купити: САМОКАТ ITRIKE SR 2-010-1-P-L, СКЛАДНОЙ, РОЗОВЫЙ, Замовлення №3515

Очень хороший он-лайн магазин, отличные цены. Заказ пришел четко вовремя, ребенок ну очень доволен. Спасибо.