Ольга Крикунова рекомендує цей магазин
14 квітня 2022

Купив: Мішок для пилососа одноразовий + фільтр

Зв'язок оперативний, відправлення в оговорений термін. Товар відповідає опису. Все відмінно)
Юрий Демченко рекомендує цей магазин
5 квітня 2022

Купив: КОФЕМОЛКА ECG KM 1412 ( жорнова ) 1 309,68 грн

В понеділок замовив , а на наступний день отримав замовлення. Купував кавомолку ECG KM 1412 ( жорнова ) 1 309,68 грн ,приємно вразила ціна+якість товару (Чехія ), а також 2 роки гарантії. Рекомендую цей млин і фірму ,що продає.
Еленесса Прокофьева рекомендує цей магазин
5 квітня 2022

Купив: Freggia moc 42, Замовлення №20450522595519

Продавець спрацював дуже оперативно. Духовку було відправлено в день замовлення. Тне зважаючи на тяжкі часи товар прийшов цілий, якісний і неушкоджений.
Александр Чинкалов рекомендує цей магазин
28 березня 2022

Купив: МАШИНКА ДЛЯ СТРИЖКИ PHILIPS QC 5115 / 15, Замовлення №2927

Anatolii рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Купив: ПОСУДОМИЙНА МАШИНА GORENJE GV 520 Е10

Адекватна ціна, нормальний сервіс, наявніий товар і не морочили голову альтернативою, як це зазвичай буває в інших. Відправили того ж дня. Молодці, так тримати, Успіхів.
Виктор Карат рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: КЛІНЕР ADLER AD 9615

Замовляв клінер,зробив оплату за товар,відправили,без нарікань
26 січня 2022

Купив: Электрочайник Adler AD 1223

Заказывала здесь впервые. Продавец очень приятный в общении. С товаром была небольшая проблемка,но быстро решили этот вопрос)) Спасибо магазину за оперативность, сервис и адекватную цену.
Юра Віюк рекомендує цей магазин
12 січня 2022

Купив: Мікрохвильова піч Ardesto

Рекомендую
Марина Марина рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Купив: Гриль, підставка під штучну ялинку., Замовлення №7785

Задоволена замовленням, якість супер! А ніжки на ялинку саме такі, які я довго шукала. Дякую Вам, буду обов'язково замовляти знову)
Iruska Mar рекомендує цей магазин
1 грудня 2021

Купив: ПРАСКА ECG NZ 280, Замовлення №7758

Шукала праску! Порадили влучно, бо вагалася над своїм вибором!!! Відправили оперативно! Чек і гарантійний талон був в посилці! Звичайно з цієї моделі тут була сама вигідна ціна