Оксана Войт рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Подрібнювач ECG SP 4015 Chop & Cut, Замовлення №10307

Товар відповідає опису, опис на сайті подробний. Дуже швидка доставка, отримала наступного дня після замовлення. Заповнений гарантійний талон, великий гарантійний термін.
Олена Красножен рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: ГРИЛЬ ECG KG 2033 DUO GRILL & WAFFLE ( 3 in 1 ), Замовлення №10224

Брала синові на подарунок. Дуже задоволений! Хороша річ, і ціна і якість на висоті! А магазинові окрема подяка, відправили посилку навіть швидше ніж могли, в свій вихідний. Завдяки цьому я змогла отримати посилку і не запізнитись з подарунком. Дякую!
tata7171 рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: MPM MMR-16Z миксер, Замовлення №Без номера

Спасибо большое продавцу. Очень быстро перезвонили, оформили заказ,а самое главное, быстро его отправили в выходной день. В посылке была накладная и все оформленные документы. Очень рекомендую этого продавца
crash666hero не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Хотів купити: Занурюваний блендер Zelmer ZHB4652 Vario 1400 max

Подзвонив після оформлення сам магазину. Оператор не міг зрозуміти щодо якого магазину йому телефонують (тобто є мережа однотипних магазинів, які створюють ілюзію вибору). Товару немає в наявності взагалі, що невідповідає інформації яку магазин віддає сервісу hotline.ua.
Julia Caty рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Електрочайник ECG RK 1777, Замовлення №482

Швидко відправили! Товар прийшов якісний. Дякую
Відповідь представника «AGD482»
Дякуємо за позитивний відгук! З повагою, колектив AGD482!
Valentina Garanina рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Кавомолка електрична MPM MMK-06M, Замовлення №100067

Відповідальний продавець. Обробили замовлення швидко. Відправили теж швидко. Упаковка була надійною. Дякую.
Vetall Pavliuk рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: ЕЛЕКТРО ПІЧ ECG ET 32303 Black, Замовлення №9946

Давно придивлялися саме до цієї моделі електропечі. Найадекватніша ціна, не дивлячись на так звані "знижки" з нагоди чорної п'ятниці, була саме в компанії AGD482, що неодмінно виводить магазин в лідери. Зв'язалися швидко і вже наступного дня отримав своє замовлення. Усе без жодних нарікань! Однозначно замовлятиму в даній компанії ще і раджу всім!
Андрій Петрович рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Купив: Морозильна камера Liebherr GNP 1913, Замовлення №20450753358778

Замовлення відправили зі Львова в Рівне дуже швидко. Ціна порівняно з іншими магазинами була адекватною. Рекомендую
Дмитрий Стрилюк рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Купив: СУШАРКА ДЛЯ ОВОЧІВ І ФРУКТІВ MONTE MT 1661 (4150), Замовлення №9638

Дякую робітникам магазину! Швидко оформили товар та відправили, все чудово! Рекомендую магазин для здійснення покупок!!
Тетяна Андрійчук рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Занурюваний блендер MPM MMR-11, Замовлення №9616

Швидко отримала замовлення, дякую за вашу роботу! Міксер потужний і якість пластику хороша. Рекомендую як товар, так і магазин.
Представник магазину «AGD482»
17 липня 2023 Відповісти