Олекса Миколайович рекомендує цей магазин

Дякуємо за відгук. Чекаємо на нові замовлення від Вас
Інна Ліман-Бакало рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Електрична рушникосушка , Замовлення №—

Суперсучасний інтернет-магазин, чудовий вибір, для мене дуже зручно було оформити оплату частинами. Швидка доставка . Рекомендую!!!
Відповідь представника «Теплорадість»
Дуже вдячні Вам за відгук. Користуйтесь на здоров'я. Будемо раді подальшій співпраці з Вами.
Oleksandr Bilyk рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Teknix ESPRO 9, Замовлення №БЦ-00000400

Все сподобалося. Менеджер Євген професійно та оперативно порадив девайс та організував відвантаження
Відповідь представника «Теплорадість»
Олександр, дякуємо за відгук. Чекаємо на нові замовлення від Вас.
Snol рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний ARTI WHV Slim Dry 80L/2, Замовлення №КВ-00000555

Товар був в наявності. труднощів з отриманням не було. Як зауваження незручна точка видачі.
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо за відгук. Приймемо до уваги Ваше зауваження. Вдалих покупок Вам у просторах інтернету.
Виктор Стасюк рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Комплект гигиенического душа Grohe BauLoop (29042000+26358000), Замовлення №828

Роблю ремонт квартири у новобудові! Шукаючи радіатори опалення потрапив на цей магазин. Зараз навіть не трачу даремно час, інсталяції купив тут, для душової все знайшов тут, теплі поли збираюсь замовляти саме тут. А якщо сам не знаю що мені краще, то менеджер Микола завжди терпеливо вислухає і допоможе.
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо за відгук. Нам дуже важлива Ваша думка про наш сервіс. Чекаємо нові замовлення від Вас.
Віктор Тармишев рекомендує цей магазин

Купив: Радіатор біметалічний 500/96, Замовлення №1519

Дякуємо за відгук. Будемо чекати на нові замовлення від Вас
Олег Зварищук рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Котел газовий конденсаційний BAXI DUO-TEC COMPACT 24 E, Замовлення №20450808052634

Товар сподобався, доставлений вчасно, розрахунок по ррибуттю влаштував і мене і продавця.
Відповідь представника «Теплорадість»
Олег, дякуємо за відгук. Нам дуже важлива Ваша думка про наш сервіс. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами
Максим Стеблівський рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Редуктор зниження тиску Caleffi зі шкалою та фільтром ?3/4, Замовлення №МА-00001102

Максим дуже вдячні Вам за відгук. Сподіваємось на наступну співпрацю з Вами
Ігор Янко рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Електрокотел Teknix EXPRO-18, Замовлення №НЯ-00000169

Якісний сервіс. На питання про знижку, менеджер відповів - щось придумаємо, і придумав.
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо за відгук. Нам дуже важлива Ваша думка про наш сервіс. Будемо чекати на нові замовлення від Вас.
Nichiporenko Vitalij рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Розширювальний бак Aquasystem VRV150, Замовлення №TO-00000371

Все було на вищому рівні дякую
Дякуємо за відгук. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами