Egor Shylo рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Кут Rehau Угольник настенный Rautitan короткий RX ВР 16Rp1/2 RX+ (456358001), Кут Rehau Универсальная труба Rautitan stabil 16.2х2.6 (130121100), Кут Rehau Кронштейн Rautitan 75/150 короткий 317х40 (105529008), Замовлення №KB-00000508

Допомогли підібрати потрібний товар. Все швидко і вчасно доставили.
Дякуємо за відгук. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами
Юрій Страшевський рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Двоконтурний газовий котел E.C.A. Gelios Plus 24 НМ , Двоконтурний газовий котел E.C.A. Gelios Plus 24 НМ + труба, Котел газовий стандартний E.C.A. Gelios Plus 24 HM, Замовлення №000088103

Все чудово! Дуже задоволений покупкою. Хороший консультант Ярослав. Котел прийшов швидко. Рекомендую!!!
Відповідь представника «Теплорадість»
Юрій, дякуємо Вам за відгук та рекомендацію від Вас. Нам дуже приємно, що Вас все влаштувало. Чекаємо на нові замовлення від Вас.
Яна Шел рекомендує цей магазин
12 серпня 2023

Купив: Радіатор опалення Royal Thermo Piano Forte 12 (НС-1161964), Замовлення №715

Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо за відгук. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.
Олександр не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 серпня 2023

Хотів купити: Зарядна станція Jackery Explorer 2000 Pro (PB930999)

Відповідь представника «Теплорадість»
Олександр, дякуємо за розуміння. Ціну на зарядну станцію виправили ще в суботу, як тільки побачили помилку на сайті.
Максим Макс рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Сетка фильтр haniwel, Замовлення №КВ-00000327

Максим дякуємо за відгук. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами
Марьяна верхось рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Купив: Котел газовий стандартний Teknix ESPRO 6, Замовлення №УЮ-00000625

Все чудово! Я задоволена. Хороші консультанти. Котел прийшов швидко. Рекомендую!!!
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо за відгук. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.
Владимир Яценко рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Купив: Котел газовий стандартний Vaillant turboTEC pro VUW INT 242/5-3 H (0010015321), Замовлення №№ КВ-00000348

Купив котел Vaillant, проконсультували, все розповіли що цікавило. Дякую. Все сподобалось.
Відповідь представника «Теплорадість»
Володимир, дякуємо за відгук. Нам дуже приємно що Вам все сподобалось. Чекаємо нові замовлення від Вас.
Сергей Стращенко рекомендує цей магазин
20 липня 2023

Купив: Котел газовий стандартний Vaillant ecoTEC pure VUW 246/7-2 (0010023030), Замовлення №00000428

Купував в магазині котел Vaillant ecoTEC plus VU INT IV 246 /5-5 Ioni (0010024599). Олександр, супер консультант, на безліч запитань відповідав швидко та професійно. Надзвичайна витримка при спілкуванні. Зробили знижку при оформленні замовлення.
Відповідь представника «Теплорадість»
Сергій дякуємо за відгук. Нам дуже приємно що Вам сподобався наш сервіс обслуговування. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.
Іван Гончар рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Котел газовий стандартний Teknix ESPRO 12, Замовлення №КВ-00000084

Все дуже сподобалось! Всім рекомендую цей магазин хороші товари та ціни!
Відповідь представника «Теплорадість»
Іван вдячні за відгук та рекомендації від Вас. Чекаємо на нові замовлення.
Денис Афонін рекомендує цей магазин
17 липня 2023

Купив: Всяка всячина до пайки труб, Замовлення №Номер такий-то

Добрий магазин. Непогано зекономив. Рекомендую!
Відповідь представника «Теплорадість»
Денис, дякуємо Вам за відгук та рекомендації. Нам дуже приємно, що Вам сподобався наш сервіс.