Ігор Коверко рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Xiomi Redmi Buds 3 Pro Glacier Grey, Замовлення №627313

Швидко перетелефонували, товар вже був у магазині... Рекомедую продавця.
Hard Man рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: СМАРТФОН ONEPLUS ACE PRO 16/512GB JADE GREEN, Смартфон OnePlus Ace Pro 16/512GB Jade Green, Замовлення №627109

Попал сюда с гугл поиска на хот лайне не был. Цены на телефоны здесь норм. Магазин норм.Отправка покупки своевременная. За возврат и гарантию от магазина ничего не скажу ибо не сталкивался с этим и надеюсь не столкнусь.Больше как бы и нечего сказать,ибо отзыв о магазине а не товаре. Всем удачных покупок без возвратов и гарантийных случаев.
Микола Чобля рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Планшет Fossibot Tab DT2 12/256GB Gray, Замовлення №626855

Оператор швидко звязався, довар доставили до точки видачі раніше визначеного терміну, все пройшло швидко та оперативно. Окрема подяка за підтримку СОУ !
Сat From Ukranian рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: НОУТБУК HP PAVILION LAPTOP 15-EG0038UA (4L5Z2EA) UA, Замовлення №626591

Купила в "Соті" ноутбук HP PAVILION LAPTOP 15-EG0038UA (4L5Z2EA) та аксесуари до нього, замовлення приїхало дуже швидко.
Yevhen рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sky Nike Sport Band M/L (MR9Q3, M, Замовлення №626657

Один з небагатьох магазинів де є саме версія Nike і ціна найкраща. Задоволений. Гарний магазин. Рекомендую
Ахмед рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: БЕЗДРОТОВІ НАВУШНИКИ SAMSUNG GALAXY BUDS FE, Замовлення №626147

Amina Sokhan рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Ваги підлогові електронні HUAWEI Smart Scale 3, Замовлення №626463

Замечательный магазин, все хорошо упаковали, товар отправили быстро
Артур Цема рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 8/256GB Phantom Black (SM-S901BZKG), Замовлення №0000-010696

Дуже чудовий магазин, порадував цінами на техніку, прям дуже смачні ціни, тому дуже рекомендую цей магазин, телефон сам по собі теж супер!
Юлій Пилипчак рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Фітнес-браслет HUAWEI Band 8 Midnight Black (55020AMP), Замовлення №9683

Вже не вперше купуємо в Sota) Сподобалися україномовні, толкові продавці-консультанти))
Meepohisto рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Razer Hammerhead True Wireless X (RZ12-03830100-R3G1), Замовлення №0000-009586

Сам магазин норм, але про навушники можу точно сказати, що якщо у вас маленькі вуха, то краще таку форму не брати)