BlackAlex не рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Хотів купити: пароварка Bosch CDG634AS0, Духовка електрична Bosch CDG634AS0

в наличии не оказалось - так сказали по телефону. Но теперь она в магазине стоит с ценником на 7000 больше.
Ірина Коцур рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Купив: Мікрохвильовка з грилем Gorenje BMI251SG3BG, Замовлення №4056

Дуже ввічливий продавець все гарно пояснив.упаковано добре.швидко і якісно.купую вдруге ,ціна тішить.рекомендую цей магазин
Олег Дон не рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Boch twk3a017, Замовлення №3809

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Магазин гарантував відправку через Нову Пошту з фіксованой ціной. Під час отримання ціна виявилась в двічі дорожчою. Звернулась до магазину за поясненням. Ввічливо послали без пояснень. Не рекомендую цей магазин. Обман.
Відповідь представника «ETEKA»
Доброго дня! Нам шкода, що виникло дане непорозуміння, сам чайник як і обіцяли продали за фіксованою ціною, але відправляли Вам даний товар Новою поштою, де відправка здійснюється за тарифами цього перевізника, на які ми повпливати не можемо!
Це неправда. Ваш представник гарантував доставку за фіксованою ціною, а саме 75 грн а виявилось 160 грн. А зараз ви кажете іньше. Якби мені не гарантували яб не купувала у вас. Я пенсіонер і така різниця для мене важлива.
27 травня 2023 Відповісти
Наташа Сельвашук не рекомендує цей магазин
6 травня 2023

Хотів купити: Дуже ввічливі і справедливий продавець , Хороший магазин рекомендую

Дякую продавцю за ввічливість і чесність рекомендую магазин
Влад Леонов рекомендує цей магазин
24 грудня 2022

Купив: Кавомолка Bosch TSM6A013B, Замовлення №54594

отримав телефонний дзвінок навіть тоді, коли вже отримав товар - дуже приємно отримувати таку увагу, одразу виникло бажання повернутися за ще однією покупкою
Danila Balomozhnov рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: Бензиновий генератор Kraft&Dele KD140, Замовлення №54410

з плюсів: - відповідність ціни та наявності, - ввічливий консультант, - професійність співробітників. Мінусів не знайшов
Dave рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Купив: Бензиновий генератор Kraft Dele KD140

Цей магазин мені порадила подруга, бо собі тут купувала генератор, тому я заздалегідь був впевнений, що отримаю якісний товар. Всі мої очікування здійснилися. Тепер і я рекомендую цей магазин, виходячи з власного досвіду.
Anton Berezhnoi рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: Opti op-100-12 12V 100Ah

Замовив аккумулятор 100 Ah та інвертор 1000W з правильною синусоїдою. Трошки почекав поки поиїде, але зараз і час складний дістати такі товари . Рекомендую денний магазин, оскільки працівники ввічливі, є можливість домовитися якщо у вас є специфічні потреби. В нашому міні офісі тепер є 220 за потреби для бідь який пристроїв (які споживають менше 1 кВт) Рекомендую, дуже задоволений.
люда прач рекомендує цей магазин
27 листопада 2022

Купив: Генератор Ks 2900, Замовлення №4636

Дякуємо за генератор. Дуже виручає))) Магазину 5+
MishaZd рекомендує цей магазин
22 листопада 2022

Купив: Baseus Bipow Digital display Powerbank 15w 3000mAh, Замовлення №5042

Покупка повер банка пройшла як було обговорено. Магазин рекомендую.