Марина Салинко рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Belkin 20000mAh 15W Black (BPB012BTBK), Замовлення №1470

Товар якісний, ціна найменша,швидко зв'язались, в той же день відправили. Рекомендую цей магазин
Представник магазину «Bitmouse.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук!
13 вересня 2023 Відповісти
PAPADJON рекомендує цей магазин
28 січня 2023

Купив: Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 65W 20000mAh Black (PPIMDA-D01), Замовлення №1363

Прочитавши відгуки про магазин, вони всі були позитивними, просто взяв і заказв братові повербенк і не прогадав. Зворотній звязок миттєвий(сповіщення у вайбер прийшло через 5 хв. після оформлення).Все прийшло вчано, якість товару без нарікань, ціна і в решті магазинів. Рекоменду всім BIT MOUSE.
Светлана Живолуп рекомендує цей магазин
12 січня 2023

Купив: 1313, Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 20W 20000 mAh White (PPDML-M02, PPBD050302), Замовлення №1313

Звернулася до цього магазину вперше і була дуже вражена обслуговуванням . Відразу перевірили наявність товару . Відправили в той де день ( при тому що це вже було близько 17-00). Наступного дня вже товар був у мене. Накладна і гарантійна теж була оформлена . Одне побажання при відправці товара НП , бажано щоб пакували при вас, бо поклали в такий ящик , що я не повірила що то моя посилка, не один би такий вліз. Но то недолік почти. Рекомендую цей магазін. Дякую вам за таке обслуговування
Відповідь представника «Bitmouse.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук і приємні слова! ) Будемо намагатися контролювати пакування на пошті
Артем Дробот рекомендує цей магазин
12 січня 2023

Купив: Смарт-годинник Garmin Epix (Gen 2) Slate Steel (010-02582-00/01), Замовлення №2

Дякуємо за відгук!
Сергей Пилипенко рекомендує цей магазин
11 січня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Adaman Metal Digital Display 20000 mAh 30W black (PPAD030001), Замовлення №ТТН 20450648272602

Приємно вражений швидкістю та сервісом магазину
Відповідь представника «Bitmouse.com.ua»
Дякуємо за відгук! Приємного користування!)
Артём рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 65W 20000mAh Black (PPIMDA-D01, PPADM-65S), Замовлення №1294

Менеджер перезвонил практически сразу. За пару минут согласовали наличие товара, оплату и отправку. На следующий день забрал на Новой почте. Никаких проблем не возникло. Товар с пломбами, гарантийный талон на месте.
Відповідь представника «Bitmouse.com.ua»
Дякуємо за відгук! Приємного користування)
Віталій Жилак рекомендує цей магазин
31 грудня 2022

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IHU6 (82K100GBPB), Замовлення №5900091

Відповідь представника «Bitmouse.com.ua»
Дякуємо за відгук! Були раді допомогти!)
Azizyi рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite, Замовлення №0001958

Отличный магазин. Сделал заказ вечером, отправили в тот же день Новой почтой. Рекомендую
Відповідь представника «Bitmouse.com.ua»
Дякуємо за відгук! Були раді знову допомогти!)
Dmytro Bogunov рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №1881

Купую в цьому магазині не вперше, все добре як завжди. Після того, як зробив замовлення, майже одразу відреагували, обговорили всі деталі і я отримав товар в цей же день. Тепер буду грати, коли є світло)) Дякую за вашу роботу!
Відповідь представника «Bitmouse.com.ua»
Дякуємо за відгук і рекомендацію! Були раді знову зустрітися) і чекатимемо ще!
Andriy Zheleznyk рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Інверторний бензиновий генератор Scheppach SG 2500i (5906226901), Замовлення №0001942

Опрацювання замовлення було зроблено швидко і професійно. Строк доставки був майже миттєвий. Однозначно рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «Bitmouse.com.ua»
Дякуємо за відгук і рекомендацію! Були раді допомогти!