Lyudmila Dabbs рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: Cокодавка Tefal ZC420E38, Замовлення №22970663939

Сокодавку продали оригінальну, гарантію надали на два роки. Коробка без пошкоджень, для мене це було важливо, бо сокодавка йшла на подарунок.
11 липня 2023 Відповісти
Arlicino92 рекомендує цей магазин
2 липня 2023

Купив: Електрочайник Sam Cook PSC-100/W, Замовлення №543783

Сделал заказ, в скором времени перезвонили, подтвердил заказ, обсудили доставку и оплату. Цена соответствовала заявленной в магазине. Была небольшая задержка доставки, но представитель магазина позвонил и предупредил об этом. И задержка была всего 1-2 дня, все же нужно учитывать наши реалии, то это можно простить. В общем, рекомендую данный магазин!!!
inimar рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: Масажна подушка Beurer MG 149, Замовлення №221559290

Все добре. Масажна подушка Beurer MG 149 відмінно підійшла на подарунок, дякую консультантові за пораду. І ціна нормальна, і виглядає стильно.
Леонід1085 рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Купив: Духовка електрична Siemens HB676G0S1, Замовлення №219377346

Оцінити магазин можу на 9 із 10. Мінус один бал за очікування на дзвінок. У всьому іншому магазин відпрацював на 10 балів. Заявку опрацювали швидко, навіть очікувати довго на доставку не довелося - сказали на протязі двох годин і виконали обіцянку. Модель доставили вірно, на сайті опис такий як і в інструкції. Гарантію надали.
Sonia Kravtsova рекомендує цей магазин
29 травня 2023

Купив: Ручний масажер Beurer CM 50, Замовлення №237960519

Масажер брала на подарунок, тому довелося довіритись вибору консультанта, начебто адресат залишився задоволений. У мене є також одна зауваження до продавця - це вибір перевізника. Якби булбуло бульше варіантів, то можна було б підібрати кращу ціну доставки. У іншому відпрацьовано на 5 балів.
vqa рекомендує цей магазин
22 травня 2023

Купив: Прально-сушильна машина автоматична AEG L9WBAN61BC, Замовлення №27/0/23/ 001

Покупали стиральную машину. В целом довольны магазином и товаром который они прислали. Заказал бы в этом магазине еще раз.
Мария Ведмедь рекомендує цей магазин
22 травня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Midea S8+, Робот-пилосос з вологим прибиранням Midea S8+, Замовлення №226862337

Андрій Дмитрів рекомендує цей магазин
21 травня 2023

Купив: NAC LP60-173-HW, Замовлення №26877

хороший магазин. вічливий продавець
Stels_Sanya рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Купив: Пароочисник Karcher SC 1 EasyFix Premium (1.516-375.0), Замовлення №232013792

Була невелика затримака по відправці, але менеджер про це повідомив ще перед оформленням, тому все ок. Для мене одтн-два дні ролі не грали, тому замовив. Пароочисник зацінив і я і моя сімя. Дуже зручна штука)
Светлана Патюк не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 травня 2023

Купив: Laurastar S Pure, Прасувальна система Laurastar S Pure Plus, Замовлення №15/03/23/ 001

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Будьте обережні з цим магазином, товар оплатила ще в березні, але прислали поломаний, забрали начебто на експертизу й пропали. Розбереться поліція. Результати напишу.
Відповідь представника «TechMart»
Шановний покупець, дякуємо за відгук! З самого початку цього інциденту Ви чомусь, замість звичайного звернення, пробували залякати нас своїм ім'ям, ми в свою чергу враховуючи, що ми відправили абсолютно новий запакований товар, прийняли його на сервісне обслуговування, так як він був в експлуатації, на що вказують пошкоджене упакування і пригоріла підошва праски і вислали Вам Акт прийому на сервісне обслуговування. Сервісне обслуговування займає більше часу так як там складна поломка і потребує заміни одного з основних компонентів, який згорів під час експлуатації! На Ваші слова що ми нібито пропали, ми можемо представити переписку, яку постійно веде наш менеджер і тим більше що в день написання відгуку Ви якраз спілкувались, це ставить під сумнів правдивість Ваших слів! Зі свого боку ми виконаємо всі покладені на нас вимоги в найкоротший можливий термін. З повагою керівництво інтернет-магазину Tech-mart!
Ви зараз повідомляєте неправду, нічого під час експлуатації згоріти не могло. Ми включили дошку, після того як її зібрали. Почали працювати нею, але піддув не включався, я написала вам відразу і домовилась про повернення. Є враження, що ви мені продали реставровану річ. Досі немає заключення експертизи, вже по-над місяць. Праску мені запропонували привезену з Європи. На моє останнє звернення надати ввізну декларацію - написли, що вона не з Європи, а з України. Тому і з’явися коментар. Потім, що помилились. Відповідно вашому менеджеру, яка не відповідала на мої дзвінки, я сказала, що перевірте хто я - я адвокат і не треба водити мене за ніс та ховатися. Переписка дійсно вся є. І в мене, і у вас. Річ була бракована з самого початку, але виявити це можливо тільки коли прибор нагрівся. Переписку опублікуйте. 24 квітня мені сказали, що вже все відремонтовано і ви відправляєте мені. А сьогодні ви пишите, що навіть не ремонтували. У вас є правда? Якщо питання вирішиться, я напишу як воно вирішилось.
9 травня 2023 Відповісти
Представник магазину «TechMart» відповів на коментар Светлана Патюк
Доброго дня! На рахунок реставрованого товару, ми вже на ринку дев'ять років і ми ніколи не займались реалізацією б/у чи реставрованої техніки, тим більше Ви мали повне право відкрити і оглянути її на новій пошті. Що стосується помилки менеджера, в нас наразі знаходиться крім Вашого ще три товари на сервісному обслуговуванні і кожен з них має унікальний номер ідентифікації, для відстежування процесу, в даному випадку випадково під Ваш номер записали пральну машину, яка була відремонтована, тому і вийшло таке непорозуміння! Що стосується поломки, нам прислали лист від постачальника, що причиною поломки стала несправність плати, яка не могла згоріти не працюючи, і це створює проблему в тому, що потрібно чекати на запчастину, ми вимагаємо заміни на новий товар, або повернення коштів і стараємось якнайшвидше вирішити цю ситуацію! Надіємось на Ваше розуміння, з повагою керівництво магазину!
11 травня 2023 Відповісти
Дуже дякую за розгорнуту відповідь. Якщо ви бачили нашу переписку з менеджером, я думаю теж були занепокоєні як споживач. Зараз я отримала першу інформацію, що ж трапилось. Якщо потрібна допомога від мене в спілкуванні з постачальником, пишить мені в будь який час. Я допомогу скласти будь які документи. Крім того, я постійний клієнт Виробника, маю відносини з сервісним центром у м Києв, обслуговуюсь в Лаурі стар більше 10 років. Ми зможете зробити альтернативне дослідження. Адже гладильна установка була тільки підключена та не використовувалась для тривалого прання. Поломка була з’ясована відразу після нагріву агрегату. Дякую за зворотній зв’язок.
11 травня 2023 Відповісти