Zahar не рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Хотів купити: Інфрачервоний термометр ArhiMED Ecotherm ST350

Ціна в магазині 1399 грн а на хотлайн 1199
Mr. User не рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Хотів купити: ArhiMED Ecotherm ST350, Інфрачервоний термометр ArhiMED Ecotherm ST350

Одессит не рекомендує цей магазин
20 вересня 2022

Хотів купити: Топор Fiskars 21

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Дважды менялась цена после принятия заказа
Katya Drozdenko не рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Купив: Стакан-термо Tommee Tippee, Замовлення №166012

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

NicName не рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Хотів купити: Блендер BRAUN MQ 3145 WH APERITIVE

Выставили интересную цену на товар. По факту, два дня никто не отвечает на телефонные звонки. Почитал отзывы, понял. Спасибо отзывам, реально - помогают.
hostage-1 не рекомендує цей магазин
4 липня 2022

Хотів купити: Насос ручной ( 68612), Замовлення №165161

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Перезвонили черз пів дня, щоб сказати, що не відправлять накладеним платежем дешевий товар.
Відповідь представника «Агусик»
Добрий день. У вас замовлення на 87 грн, в 99%, такі замовлення не забирають, тому що доставка коштуватиме дорожче за товар, а повернення такого товару також не має сенсу, тому такі замовлення відправляються лише по повній передплаті.
Я розумію, чому ви так робите, але ви працюєте для клієнта. Я зробив замовлення і вже чекав, а ви дзвоните через деякий час і кажете або платіть або не відправляємо. Приберіть можливість замовляти накладенним платежем на сайті на "дешеві" і це зніме зайві питання ;)
8 липня 2022 Відповісти
Olena Kobetiak не рекомендує цей магазин
16 лютого 2022

Купив: Пустишка tommee tippee 6-18, Замовлення №160676

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Відправляють товар не вчасно.На відправлення товару чекала 5 днів.
Лилия Вилльямс рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: джем из горьких апельсин, Замовлення №154162

все прошло быстро четко товар пришел хорошего качества отлично упакован рекомендую
Tanya Sinitovych не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 листопада 2021

Хотів купити: Соска Canpol babies Соска латексная анатомическая средняя 2 шт. (23/102), Замовлення №153337

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Виставляють товар якого немає в наявності, людина оплачує замовлення, вони телефонують і кажуть що товару немає, а кошти НЕ повертають!
Відповідь представника «Агусик»
Здравствуйте. Вам сделали возврат, если вам не поступили средства, свяжитесь с нами.
moshawin не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
31 жовтня 2021

Купив: ONE. Корм для котов ONE Sterilcat с лососем 1,5 кг (7613035115439), Замовлення №153357

Зробив онлайн замовлення 153357, сплатив відразу карткою. На момент замовлення товар був в наявності, з ціною і т.д. Дзвонить менеджер і говорить що таких цін вже немає і т.д. В мене питання: до чого тут я? Якщо клієнт здійснив покупку, сплатив за товар, то такого поняття як "ціна змінилася" не може бути, бо це пряме порушення прав споживачів. Не зв'язується з цим магазином, бо вони вводить покупців в оману!
Відповідь представника «Агусик»
Здравствуйте. Действительно это был выходной день и конец месяца, мы не успели обновить цены, которые вступают с 1 числа, но вас ведь отгрузили по старой цене, так почему же вы недовольны?