Дар'я Капустенська рекомендує цей магазин
21 жовтня 2020

Купив: AirPods 2

Хвилювалася, що якась підстава, бо ціна була мало не найнижча (дешевше лише open box). Доставили на наступний день. В плівці. Перевірила IMEI — все ок. Я задоволена. Дякую! І ще мені імпонує Tone of voice магазину — молодці))
Відповідь представника «GROKHOLSKY»
Швидко, як відкрити пляшку шампанського! Залітайте ще ;)
Олександр Купрієнко рекомендує цей магазин
28 вересня 2020

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №14489

Прошло все быстро и оперативно. Спасибо))
Відповідь представника «GROKHOLSKY»
А не замечали, что в наушниках иногда слышно тихий шепоток: "Купи еще что-то у Грохольского?" В любом случае – всегда рады!
Yurii Marshal рекомендує цей магазин
16 вересня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 Pro 64GB Space Gray (MWC22/MWCH2), Навушники TWS Apple AirPods Pro (MWP22), Замовлення №7198

Товар пришёл на следующий день, новый, запечатанный, все как я ожидал. Благодарю
Відповідь представника «GROKHOLSKY»
Юрий, спасибо! Распространяем технику только с оригинальным воздухом с завода Apple в упаковке!
Ducky Duck рекомендує цей магазин
14 вересня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 64GB Dual Sim Black (MWN02), Замовлення №3797

В общем: искал именно модоль на 2 сим карты. И как всегда нужно было на вчера. Эти ребята подкупили наличием. Заказал, приехал, забрал. На все про все ушло 3 часа. Да и сервис на уровне. Спасибо.
Відповідь представника «GROKHOLSKY»
Работаем не покладая пальцев рук и ног! Спасибо за отзыв )
Shadow рекомендує цей магазин
16 травня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 128GB Black (MWLE2), Замовлення №3084

Заказ прошел без проблем. привезли все в оговоренные сроки.
Відповідь представника «GROKHOLSKY»
Отличная покупка! Спасибо, что выбрали нас
RBCHK не рекомендує цей магазин
3 березня 2020

Хотів купити: Apple MacBook Pro 16

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Відповідь представника «GROKHOLSKY»
Добрый день Спасибо за ваш комментарий. Очень приятно, что замечаете все детали, как позитивные так и негативные. Вы правы, что причиной несоответствия цены был курс доллара – на сайте он изменялся чаще. Благодаря тому, что вы обратили внимание мы будем более тщательно обновлять наши цены не только на сайте, но и на Хотлайн. Относительно гарантии – мы как и многие другие продавцы указываем 12 месяцев, что является правдой. К сожалению, мы не можем повлиять на то, чтобы Apple выполняла гарантийные ремонты в Украине. Но мы готовы помочь покупателям техники Apple в любом случае (в том числе – не гарантийном). Потому будем рады помочь вам с покупкой отличного 16-тидюймого ноутбука Хорошего дня!
flaron541 рекомендує цей магазин
16 лютого 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 Pro Max 64GB Midnight Green (MWH22), Замовлення №322228

Заказали в воскресенье в 17.00 и забрали в 17.50. Отличный магазин, единственный со своим реальным наличием, без привоза на следующий день! Рекомендую.
Благодарим за покупку!
Apocaliptis не рекомендує цей магазин
30 січня 2020

Купив: AirPods 2

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, повернення товару

Відповідь представника «GROKHOLSKY»
Вітаємо! Магазин GROKHOLSKY завжди йде назустріч покупцям. Ми перевірили серійний номер навушників - ви дійсьно придбали їх у нас місяць тому. А тому давайте розглянемо можливі варіанти: - якби вам не підійшов товар протягом двох тижнів - ми б діяли згідно закону та повернули вам кошти за умови повної комплектації. І тут важливо зауважити - магазин GROKHOLSKY продає нові товари Apple тільки в оригінальній упаковці; - якби продукт був бракований - ми б діяли згідно гарантії. Сподіваємося, що у майбутньому ми зможемо уникнути непорозумінь або вирішити їх у найкоротші строки. Дякуємо за відгук
Вашу відповідь можна сприйняти наступним чином: Якби ми Вам продали комплектний товар - то ми б виконали всі умови законодавста, а так як ми не поклали навушники, то нам нічого і виконувати не треба, навушників же нема...
31 січня 2020 Відповісти
Как это\" мы вернули бы товар при условии полной комплектации\"?Вы же продали кейс без наушников,как можно вам вернуть то что вы не положили?Или человек теперь должен в другом месте купить такие же наушники что бы потом вам сдать обратно укомплектованый товар?
26 серпня 2020 Відповісти
4asovshik не рекомендує цей магазин
13 січня 2020

Хотів купити: Apple Watch Series 4 Aluminum

Сподобалося: асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Написано в наличии, звонишь, отвечают что ничего нет. Потратил время зря.
Відповідь представника «GROKHOLSKY»
4asovshik, здравствуйте Извините за потраченное время. Стараемся максимально оперативно обновлять информацию на сайте. Если уже совершили покупку - возможно, сможем помочь вам с аксессуарами. Спасибо за отзыв. Обращайтесь
Jeron рекомендує цей магазин
27 грудня 2019

Купив: iPad Air

Сразу скажу, что покупал не я, а жена - планшет с аксессуарами для дочки. Я только ожидал, пока все покажут/настроят/активизируют/объяснят/сделают скидку и прочее. Обе женщины остались довольны, за что сотрудникам магазина огромное спасибо!
Відповідь представника «GROKHOLSKY»
Благодарим за доверие. Хороших праздников!