byer рекомендує цей магазин

Купив: Oculus Quest 3, Замовлення №4123

Замовляю тут не в перший раз, у 2021 купляв Elite Stripe + Case для OQ 2, все вчасно, допоможуть, підскажуть! Вони перші хто пропонував OQ3 (так Elite Stripe OC3), так дорожче, але що тут зробиш? :) Все добре, с девайсом ніяких проблем.
Богдан Майер рекомендує цей магазин

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №20272

Покупал в этом магазине ранее valve index, теперь взял quest 3, и впредь буду брать только тут. Шлем горячий с релиза только появился, сразу сообщили, и в день же отправили. Менеджер Ярослав разбираться в теме, подсказал по вопросам периферии к шлему. Всем доволен)
Шулима Юрий рекомендує цей магазин

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 512GB, Замовлення №4145

Купую не перший раз в цьому магазині, нарікань немає. Meta Quest 3 прийшов, без браку, все добре.
Виктория Кочевенко рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 128GB, Замовлення №20243

Однозначно рекомендую магазин. Компетентні спеціалісти, товар чудової якості, правильна комунікація
Макс Пилипенко рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 512GB, Замовлення №2243

Приехал быстрее всех в Украину, без брака которым пугают форумы. Спасибо ребятам за оперативность и качество
Володимир Трофимчук рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest Pro, Замовлення №20218

Рекомендую цей магазин на всі сто відсотків. На запитання відповіли швидко, відправили замовлення день в день. Дуже дякую магазину, що зробили моє день народження максимально прекрасним!
Andrii Polishchuk рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Valve Index VR Kit, Замовлення №20101

Купував Valve Index VR Kit + стенди для базових станцій. Основним продуктом задоволений. Стенди не стали так як я хотів (по-перше не вистачило місця в кутах кімнати на них, по друге ці стенди не мають регуляцію куту нахилу базових станцій, а Valve рекомендує їх тримати нахиленими під кутом ~30 градусів), зробив повернення отримав гроші назад без проблем.
Наталія Хома рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 65W 20000mAh Black (PPIMDA-D01, PPADM-65S), Замовлення №20171

Товар хороший, за нормальною ціною
Vladislav рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Зарядний пристрій для геймпада (зарядна станція) Sony Зарядна станція PlayStation VR2 Sense, Замовлення №3836

Boris Drotenko рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Baseus Ambilight 30000mAh, Замовлення №3980

Перший раз купляю на цьому сайті та дуже задоволенний. Мені швидко відповели на замовлення, та й швидко доставили. Павербанк якісний все як треба. Якщо ще щось знадобиться буду дивитися тут)