Yuriy Orthodox рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: iBasso DX240 Black AMP8 mk2, Hi-Res плеєр iBasso DX240 Black, Замовлення № #177082

Придбав к них плеер iBasso DX240 Black AMP8 mk2.Допомогли з вибором і професійно проконсольтували.Дуже якісно упаковуть товар і доставляють по домовленості.Era in Ear ТАК ТРИМАТИ! РЕКОМЕНДУЮ і стаю вашим постійним кліентом.З повагою Юрій
Алексей Иванов рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Кабель Pro Audio PD60 USB-C to USB-C, 13 cm, Замовлення №177067

Чудовий магазин!
Kateryna Khrapova рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Навушники без мікрофону Sennheiser IE 100 PRO Black (508940), Замовлення №375748

Приобрела ушные мониторы SENNHISER PRO 100. Консультанты помогли подобрать, а также послушать непосредственно вживую в магазине в Харькове. Привезли варианты, которых не было в наличие, но подходящие в ценовом и качественном сегменте. Очень профессиональный подход в выборе музыкальных товаров. Спасибо!!
Illia Lynx рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: ЦАП з підсилювачем для навушників Cayin RU7, Замовлення №176084

Чудовий магазин, ввічливі працівники що розуміються на товарі. Один з найкращих аудіо магазинів на мою думку. Хотілося б тільки більший асортимент товарів
Сергій рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Купив: Амбушури Sony, Замовлення №175873

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Була невелика затримка із доставкою, але все вирішено і магазин зробив правильні висновки. Дякую
Anastasiia Horbachuk рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Купив: Навушники без мікрофону iBasso IT01x Red, Замовлення №-

Vitalii Ilchenko рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Era cables altus max, Pl50 fiio, Навушники без мікрофону Meze Liric, Замовлення №17625

Я дуже радий, що одного дня дізнався про цей магазин. Раджу і ще раз раджу, це любов. Слів немає – одні емоції
Флит Флитович рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Sivga audio sv021 Robin Black, Замовлення №2740

Спасибо за качественную и профессиональную консультацию!!! Помогли сделать правильный выбор и раскрыли новые ощущения от музыки. Твердая 5 из 5! Рекомендую!!!
Andrii Kyselov рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Hiby RS8, Замовлення №немає

Era in Ear це не просто магазин - це одне з найулюбленіших місць для відвідування у Києві: шикарний асортимент аудіо-техніки яку можна послухати та власноруч переконатись, чи варто купляти. Також окремо тре зазначити дружній та професійний персонал, який проконсультує з будь якого питання та у разі чого завжди допоможе з вибором.
TatyanaKS рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Наушники Unique Melody Mext 4.4мм, Замовлення №17141

Покупала наушники в Харькове. Консультация на высоком уровне, с пониманием природы вещей. Достаточно времени на прослушивание и выбор наушников из разных категорий. Хороший выбор товара. Понимание "по сути" потребностей клиента. Благодаря такой совокупности я сделала свой выбор и теперь получаю удовольствие от Unique Melody.