Бегун Илья рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Аккумуляторная беспроводная Wi-Fi IP Камера Reolink Argus 3, Замовлення №10397

Покупка Успішна. Замовив камеру. Прислали швидко, добре працює. Обслуговуванням задоволений повністю. Консультанти ввічливі.
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук та позитивну оцінку нашої роботи. Бажаємо приємного користування. З повагою, Колектив компанії NADZOR.UA
Антон Вереница не рекомендує цей магазин
24 травня 2023

Хотів купити: Датчик руху Optex SL-350QN

https://nadzor.ua/product/optex-sl-350qn замовив 2 комплекта, відписались, що товар відсутній, а самі в цей час підвищили ціну з 12470 до 17357, на 30%!
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Доброго дня Антон, приносимо свої вибачення за незручності. Ми актуалізували наявність та ціну на сайті.
m0unt не рекомендує цей магазин
13 лютого 2023

Хотів купити: Литий-железо-фосфатная аккумуляторная батарея TRINIX LFP 12V70Ah (LiFePO4)

https://nadzor.ua/product/litij-zelezo-fosfatnaa-akkumulatornaa-batarea-trinix-lfp-12v70ah-lifepo4 Є в наявності. Купити ніколи не можливо.
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Доброго дня, приносимо вибачення за незручності Ми актуалізували наявність і ціну на сайті.
Sep 13 не рекомендує цей магазин
24 травня 2022

Хотів купити: Купольная IP Камера с микрофоном 2Мп Uniview PC3612LB-ADF28K-G, Замовлення №1-9074

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Цена отличалась от цены на hotline и на сайте магазина почти на 40% (более чем 2900 грн, против 2160 на сайте). Менеджер объяснит это "небольшим подорожанием".
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Добрий день Мы понимаем ваше озабоченность по поводу цены товара и благодарим вас за ваш отзыв. Как компания, мы всегда стремимся предложить нашим клиентам конкурентоспособные цены и постоянно работаем над улучшением наших предложений. Однако, стоимость товара может зависеть от нескольких факторов, включая стоимость производства, расходы на транспортировку, условия закупок и наличие конкурентов на рынке. Мы также стремимся предлагать качественные товары, а это может сказаться на их стоимости.
Представник магазину «NADZOR.UA»
Цены на сайте поправили, ещё раз извините за неудобства.
23 жовтня 2023 Відповісти
Alkost рекомендує цей магазин
16 квітня 2022

Купив: broadlink rm 4pro

Відповідь представника «NADZOR.UA»
Дякуємо Вам за високу оцінку!
Oksana Rozhdestvenska рекомендує цей магазин
9 вересня 2021

Купив: Відеокамера

Особлива вдячність Дмитру Володимировичу за витрачений час та терпіння і допомогу у налаштуванні додатку для користуванні та прекрасно підібраного товару, що відповідає моїм потребам. Прийшло три дні, користуюсь, поки що дуже задоволена. Дякую і рекомендую
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Вітаємо Оксано, дякуємо Вам за високу оцінку та залишений відгук!
Sergey не рекомендує цей магазин
3 серпня 2021

Купив: Imou Ranger 2 4MP, Замовлення №4600

Відповідь представника «NADZOR.UA»
Уважаемый Сергей, Мы огорчены тем, что ваш опыт покупки у нас был негативным, и хотели бы извиниться за любые неудобства, которые вы испытали. В силу ситуации в стране, множество компаний ощущают острую нехватку кадров. Мы всегда стремимся предоставлять высокое качество обслуживания и удовлетворение каждого клиента, поэтому ваш отзыв для нас очень важен. Пожалуйста, свяжитесь с нами напрямую, чтобы мы могли обсудить ваше обращение и найти решение, которое будет удовлетворительным для вас. Еще раз, приносим свои извинения за все неудобства, и благодарим вас за обратную связь. Мы ценим ваше мнение и надеемся иметь возможность исправить наши ошибки и заслужить ваше доверие в будущем. С уважением, Команда NADZOR.UA
Повністю підтримаю. Пройшло більше 2х років, а з сервісом все так само. Найхудіший сервіс і виходить що, щось купувати в цьому магазині, може бути, дуже проблемно.
6 жовтня 2023 Відповісти
andrulko рекомендує цей магазин
20 грудня 2020

Купив: Dahua IPC-G26EP, Замовлення №1-4064

Замовив в обід, надіслали того ж дня, розрахунок був по реквізитах (не дуже зручно, але не проблема взагалі). Уточнив ще деякі деталі в онлайн-чаті, все відповіли швидко і прийшла замовлена камера, все працює. Жодних претензій до магазину, все круто!
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Доброго дня, дякуємо Вам за позитивний відгук!
Валерия Жарова рекомендує цей магазин
26 жовтня 2020

Купив: Уличная Wi-Fi IP Камера IMOU Looc (Dahua IPC-C26EP)

Нужна была ИК-камера на дачу, ребята посоветовали модель. Все отлично, пока нареканий никаких нет. Спасибо за совет, обязательно обратимся еще, если понадобится. Рекомендую!
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Валерія, дякуємо Вам за відкук та високу оцінку нашої роботи.
Ruslan рекомендує цей магазин
23 жовтня 2020

Купив: IP комплект видеонаблюдения Dahua IP-5M-2OUT-P-Lite

Заказывал камеры для видеонаблюдения. Подобрали комплект, который состоит из внутренних камер и видеорегистратора, рассчитанного сразу на несколько камер. Удобно и практично.
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Руслан, дякуємо Вам за відгук!