Kate_ Mi не рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Ремонт заміна скла айфон 11, Замовлення №Немає номеру

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Представник магазину «Royal Service»
Доброго дня! Дякуємо, за зворотній зв'язок! Нам прикро, що у Вас стався негативний досвід. На жаль, заміна скла - в будь-якому сервісі проводиться з тими чи іншими ризиками, про що ми попереджаємо, до початку ремонту. Стосовно вартості, 1699 грн - коштує заміна переднього скла на Вашу модель, а 2399 грн коштує заміна скла з сенсором, тому і була різниця в ціні. Стосовно знижки, Ви написали вже після закінчення ремонту, та після того, як сплатили за послуги, тому дійсно ми не могли вже додати її в чек. Натомість, ми запропонували Вам ту саму знижку на супутні аксесуари. Ви можете написати нам у соц мережі, ми надішлемо Вам квитанції, та ще раз приносимо вибачення, за незручності. Гарного Вам дня та мирного неба!
18 лютого 2024 Відповісти
kouch рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium (MTV13), Замовлення №MTV13

О 12 годині замовив пристрій, о 16:00 телефон був готовий до видачі. На всі мої питання менеджер відповів. Прохання стосовно телефону - теж були виконані в повному обсязі. При видачі замовлення продавець був дуже тактовний та уважний! Дуже вдячний за гарний сервіс.
Відповідь представника «Royal Service»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Наша команда цінує час Клієнтів та докладає всіх зусиль, щоб відкрити доступ до нового гаджета максимально оперативно. Будемо раді бачити Вас знову! :)
Raimori just рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №5778

Рекомендую. Все сподобалось. Швидко та професійної працює Данило, окрема подяка
Відповідь представника «Royal Service»
Доброго дня! Нам дуже приємно, що Ви змогли оцінити роботу наших співробітників та нашого магазину! Дякуємо, що обираєте нас :)
Yurii Borshchyk (YB) рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB White Titanium (MTV43), Замовлення №1783

Представник магазину «Royal Service»
Доброго дня! Дякуємо за відгук та Ваші рекомендації. Нам дуже приємно бачити посмішки Клієнтів після придбання техніки у нашому магазині. Раді, що змогли Вам допомогти! :)
30 грудня 2023 Відповісти
Vitland рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 1TB eSIM Blue Titanium (MU6J3), Замовлення №32005

Замовив телефон в обід, увечері вже забрав самовивозом з магазину на Ковпака 49. Не треба було ні чекати декілька днів, та ніякої передоплати. Ніхто не впарював iphone зі звичайною сімкою. Менеджер Анастасія майстер своєї справи, дуже задоволений сервісом
Sergii177 не рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB Space Black (MPXV3)

Відповідь представника «Royal Service»
Вітаю! підкажіть, будь ласка, Ваш номер замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Ваше звернення і вирішити Ваш запит у кращу сторону.
Павел Павлик рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium (MTV13), Замовлення №4949

Все дуже сподобалось, відповідність ціни, дуже швидко доставили в магазин новий айфон, ще дуже вдячний менеджеру Анастасії, допомогла підібрати телефон та проконсультували
Відповідь представника «Royal Service»
Вітаємо, Павло! Дякуємо, за відгук! Наша команда докладає максимум зусиль, щоб зробити процес купівлі швидким, комфортним та незабутнім :)
Евгений Рудюк рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Dyson Airwrap Multi-styler Complete Long Limited Edition Ceramic Pop, Замовлення №4942

Дякую Данила за обслуговування , купував в цьому магазину . Задоволений .
Відповідь представника «Royal Service»
Доброго дня, Евгеній! Нам дуже приємно, що Ви змогли оцінити роботу наших співробітників та нашого магазину! Дякуємо, що обираєте нас :)
Николай Марусич рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №P-5158

Дуже класний сервіс, все швидко і професійно, на всі аксесуари зробили знижку! Рекомендую!
Відповідь представника «Royal Service»
Доброго дня! Дякуємо, що знайшли час залишити відгук. Ми дуже цінуємо кожного нашого клієнта і робимо все для того, щоб надавати самим класний сервіс для Вас :) Бажаємо приємного користування!
Yaroslav рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №1705

Найприємніша ціна яку я тільки бачив! Замовив, одразу перездзвонили, доставили телефон в той же день. Одназначним плюсом стала гарантія від магазина на 3 місяця. Раджу цей магазин.
Відповідь представника «Royal Service»
Доброго дня, Ярослав! Дякуємо за Ваш відгук. Ми завжди намагаємось оперативно та якісно надавати наші послуги! Приємно, що обираєте нас :)