Олексій рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 (82YA006RPB), Замовлення №96118

Лоза Владимир рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Ноутбук MSI Thin GF63 (GF63 12UCX-1012XPL), Замовлення №000003483

Класний магазин! Молодці! Наявність, ціна, опис - все відповідає вказаній інформації на сайті. Зв'язались швидко, на всі запитання відповіли змістовно. Отримав позитивні емоції від покупки. Дякую!
СвириденкоВася рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Ноутбук GIGABYTE G5 KF (KF-E3EE313SD), Замовлення №000003499

В цьому магазині придбав ноут. Доставка та упаковка організовані найкращим чином. Товар прийшов без дефектів. Рекомендую.
Bohdanp404 рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: GIGABYTE G7 MF (MF-E2EE213SD), Замовлення №94444

Белый Влад рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6 (82K101F6PB), Замовлення №3315

Вирішив собі обновити ноут, довго думав який бренд взяти. Звернувся в магазин за консультацією і вирішив. Зупинився на цій моделі, покупкою нереально задоволений і можу порекомендувати всім цей магазин. Сервіс, вибір, ціни - все є, все на вищому рівні. Свою ціну ноут виправдовує повністю. Вдячний робітникам магазину за професіоналізм та круте обслуговування.
Насиковский А. рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Ноутбук MSI Katana 15 B12VGK (B12VGK-242), Замовлення №3334

Покупкою задоволений на всі 100%. Тут найбільший вибір крутих ноутбуків і найграмотніша консультація. Моя щира рекомендація людям, котрі в пошуку класного магазину с ноутами.
Храпун Роман рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Ноутбук GIGABYTE AORUS 15 9KF (9KF-E3EE383SH), Замовлення №3355

Відправили ноутбук у зазначений термін. Гравіювання зробили якісно, дуже гарно. Досвід покупки позитивний. Купувати можна.
Нечаев Игорь рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: ASUS TUF Gaming F15 FX506HE Bonfire Black, Замовлення №3351

Отримав сьогодні замовлення. Ноутбук ідеальний, прям так його собі і уявляв. Продавці дуже приємні. Ціни такі ж як і на сайті, по факту. Ніяких проблем чи питань не виникло. Покупка успішна. Все супер. Безмежно вдячний!)
Братишко Аня рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 15ACH6H (82JU01AGRM), Замовлення №3357

Очень довольна покупкой. В магазине огромный выбор ноутов, если потребуется помощь, менеджер поможет с выбором и качественно проконсультирует. Спасибо!
Омильчук Саша рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Ноутбук MSI Thin GF63 12UCX (12UCX-494XPL), Замовлення №3356

Ноут привезли быстро, доволен очень. Хорошее охлаждение, все современные игры запускаются, быстро устанавливаются программы. Спасибо огромное! Все на высшем уровне.