Антон Вітвицький рекомендує цей магазин
19 квітня 2020

Купив: зовнішній жорсткий диск 2.5 1тб, Замовлення №RN001308875

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Спасибо за оперативность. Во время карантина получил свой заказ в удобное для меня время. Всегда радуют хорошие цены и акции. Ребята хорошо делают свою работу , компетентно и с профессионализмом. Рекомендую рассматривать свои покупки в Nimpha.
Відповідь представника «Nimpha»
Антон, дякуємо Вам за відгук. Ми радіємо коли клієнти задоволені результатами нашої роботи. Буде раді бачити Вас знову на нашому сайті.
Aleksivanov рекомендує цей магазин
18 квітня 2020

Купив: Беспроводной маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C4000, Замовлення №3062

Відповідь представника «Nimpha»
Приємно отримувати від клієнтів позитивні відгуки. Будемо і надалі тримати високу планку. Заходьте до нас ще:)
Мельничук Марина рекомендує цей магазин
16 квітня 2020

Купив: Комп'ютерне крісло для геймера DXRacer Racing OH/RZ21/NY

Адресная доставка домой была. Заказ получила через 4 часа.
Відповідь представника «Nimpha»
Дякуємо, що обрали саме наш сайт.
galina_ pog рекомендує цей магазин
15 квітня 2020

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S10+ SM-G975 DS 128GB Green (SM-G975FZGD)

Дякую за швидку доставку. Приємна дівчина в розмові та компетентна консультація.
Відповідь представника «Nimpha»
Одна із наших переваг в умовах карантину це швидка доставка кур'єром. Приємно отримувати такі відгуки від клієнтів. До зустрічі в наступних замовленнях.
Vicontkol не рекомендує цей магазин
22 березня 2020

Хотів купити: Процессор AMD Ryzen 7 2700X (YD270XBGAFBOX)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент

Ціни НЕ відповідають заявленим на Хотлайні. На хотлайні на Процессор AMD Ryzen 7 2700X була виставлена ціна 5 284 грн, у реальності на сайті Німфи 5514 грн.
Відповідь представника «Nimpha»
Доброго дня. Нажаль, в період інтенсивного росту курсу долара переоцінки на сайті відбуваються частіше ніж на Хотлайні. Нам прикро, що саме з цим товаром склалась така ситуація. Ми вже провадили частіше оновлення цін на Хотлайні.
Валентин Островский рекомендує цей магазин
5 березня 2020

Купив: Fallout 76 ps4

Спасибо за оперативную доставку товара,честно говоря боялся что из неизвестного магазина вместо диска придёт пустая болванка,но всё таки приятно ошибся в своих опасениях))Отлично упаковали перед доставкой!
Відповідь представника «Nimpha»
Дякуємо Вам, що не побоялись і все таки замовили у нас. На ігри ми часто робимо приємні знижки, тому очікуємо Вас знову.
vetal215 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 лютого 2020

Купив: Перехідник HDMI (мама) to DVI (папа), Atcom, 24pin, чорний

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Nimpha»
Доброго дня! Дякуємо, що Ви є нашим клієнтом ще з 2003 року. Ми просимо вибачення за створені незручності. Вкрай прикро, що склалась така ситуація. В понеділок ми обов'язково зв'яжемось з Вами для уточнення деталей та варіантів коменсації. З повагою інтернет магазин nimpha.ua
Роман Ясный рекомендує цей магазин
15 лютого 2020

Купив: USB флеш, 64 Гбайт, SanDisk Cruzer Fit Black (SDCZ33-064G-B35), пластик, чорний, USB 2.0, Замовлення №2428

Всё хорошо, покупкой доволен, и цена на момент покупки была самой дешевой из всех магазинов. Заказ был оплачен он-лайн при оформлении, там что-то напутали и отправили наложенным платежом. Написал в вайбер, работники быстро отменили наложенный платеж. На сроки доставки посылки это не повлияло. Связывались со мной по вайберу, как и просил в комментарии к заказу, так лучше, не люблю телефонные звонки.
Відповідь представника «Nimpha»
Доброго дня. Дякуємо Вам за зворотній звязок. Ми щодня покращуємо якість нашого обслуговування. Маємо надію, що Ви з часом зможете це перевірити. :) З повагою інтернет магазин nimpha.ua
Nazzirko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 січня 2020

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Mi A3 4/128GB Grey, Замовлення №2221

Відповідь представника «Nimpha»
Доброго дня. Нам прикро що виникла дана ситуація. Телефон дійсно був у наявності та коли готувався на відправлення було виявлено, що коробка відкрита і даний апарат був повернутий від клієнта. передали його на сервісний центр. На жаль, немає можливості замовити під Вас інший. Приносимо свої вибачення і готові компенсувати Вам 200 грн на наступне замовлення. З повагою інтернет-магазин nimpha.ua!
Yuri Chernetsky не рекомендує цей магазин
4 вересня 2019

Купив: Монітор LG 29WK600-W, Замовлення №1128

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару