Elena Osadchikh рекомендує цей магазин
25 жовтня 2022

Купив: (Power Bank) Xiaomi Redmi 10000mAh Black (VXN4305GL), Замовлення №12346

Самая низкая цена, отличное качество! Оригинал, гарантия. Обратная связь и доставка быстро. Варианты оплаты возможны любые. Рекомендую однозначно
Відповідь представника «Webmart»
Елена, спасибо за отзыв! Рады что Вам все понравилось. Приятного пользования покупкой!
Вадим Гайдаров рекомендує цей магазин
23 жовтня 2022

Купив: Смартфон Motorola G60 6/128GB Dynamic Grey (PANB0006PL)

Несмотря, что была пятница и конец рабочего дня, менеджер Андрей дождался меня и помог разобраться с телефоном. Мне было важно убедится лично что смартфон новый, все функции работают и поддаются регулировкам. Я получил все что хотел: телефон, ответы на свои вопросы и подходящий чехол. При этом я купил то, что перед этим выбрал на сайте по лучшей цене! Я доволен товаром, сервисом и однозначно рекомендую данный магазин.
Відповідь представника «Webmart»
Дякуємо за хороший відгук, раді що Вам все сподобалося! Приємного користування покупкою!)
Дмитрий Гайдаенко рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Купив: Смартфон Motorola G60 6/128GB Haze Gray (PANB0007RS)

Все супер. Дуже сподобався магазин. Миттєвий зворотній зв'язок. Рекомендую робити 100% передплату, щоб отримати безкоштовну доставку))) Обов'язково ще повернуся.
Відповідь представника «Webmart»
Дякуємо за такий гарний відгук! Приємного користування покупкою)
Maxym Opanashchuk рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Купив: Power Bank Xiaomi Redmi 10000 mAh

Відповідь представника «Webmart»
Дякуємо за відгук. Будемо раді Вашим новим замовленням!)
Fox Books рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Купив: Смартфон Motorola G60 6/128GB Haze Gray (PANB0007RS)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: оформлення замовлення

Замовляв смартфон motorola G60. Дуже задоволений роботою цього інтернет магазину. оскільки - економія близько 1400грн - приємний сервіс. - швидка доставка. Перекидав авансовий платіж 300грн , а після доставки решту суми. За перевід грошей НП взяла ще 230грн, які можна зекономити оплативши повну суму попередньо. Продавець НАДІЙНИЙ, замовлений смартфон отримав наступного ж дня!
Відповідь представника «Webmart»
Дякуємо за такий гарний відгук! Приємного користування покупкою)
Nataliia Melnychenko рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Смартфон Motorola G60 6/128GB Moonless Black (PANB0027PL, PANB0025RS)

Магазин супер. Товар якісний, сподобалось все.
Stanislav Rak рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Зовнішній аккумулятор Redmi Power Bank

Рекомендую
Відповідь представника «Webmart»
Дякуємо за відгук та рекомендацію. Приємного користування покупкою!)
Dmytro Konuckhov рекомендує цей магазин
17 жовтня 2022

Купив: смартфон Motorola G60 6/128GB Dynamic Grey (PANB0006PL)

Замовив швидко, сервіс, обслуговування на вищому рівні. Брав мобільний і захисне скло. Хлопці так поклеїли, що навіть не второпав, що воно там є, майстри одне слово. Зробили знижку ще, що приємно) Всім рекомендую класний магазин, професійне обслуговування клієнтів!! Все буде Україна!!
Вика Федорова рекомендує цей магазин
15 жовтня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) Xiaomi Mi Wireless

Робила замовлення в цьому магазині вперше,але точно не востаннє.Через півгодини забрала замовлення,продавець дуже приємний,допоміг з вибором,товаром задоволена.Магазин прокоментую!
Відповідь представника «Webmart»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи і рекомендації. Раді будемо бачити Вас знову серед наших клієнтів!
Ігор Ярославович рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: Смартфон Motorola G60 6/128GB Haze Gray (PANB0007RS)

Дуже гарний персонал, компетентний у своїй роботі, вислухали порадили, і допомогли з покупкою. Так що однозначно рекомендую цей магазин.